Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

sylwester2015/2016

~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 18:33
W Bozejowicach była tragedia z jedzeniem , mało i jeszcze nie smacznie.orkiestra jak cię mogę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~.. niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 19:12
~ napisał(a): W Bozejowicach była tragedia z jedzeniem , mało i jeszcze nie smacznie.orkiestra jak cię mogę.
Pieprzysz glupoty mi i moim znajomym sie podobalo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolek niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 20:24
~gosia napisał(a):
~ napisał(a):
~Marcin napisał(a): A my byliśmy w Fantazji.....
masakra.
Nigdy więcej,
a cena 120 zł od osoby, za udko z ziemniakami i surówka,
do tego szampan za 5 zł na 2 osoby.
Były puste stoliki
....więc nie wszyscy byli tak zdesperowani - jak my.
brudno i wałęsający się pijani znajomi właścicielki....
:|

potwierdzam.
Moja znajoma wyszła przed północą......
lepiej wypić szampana w domu :))))))))
To lokal dla emerytów.Bo gdyby nie oni to już był by koniec tego marnego lokalu.


buhahahhahahahahhahahahahahahahahahahah :D to żeście sobie tanc budę wybrali :D :| A czego sie spodziewaliście? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomi niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:02
potwierdzam:)cena sylwestra 120zl,od osoby za marne jedzenie dodatku nie smaczne,muzyka typowa dla emerytów.......... :D Takie lokale powinno sie zamykac.. masakra nigdy wiecej...........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomi niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:07
oczywiscie chodzi o lokal "Fantazja"...........nigdy wiecej.takim lokalu nie bede..przebywał .....................masakra :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mej niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:08
My byliśmy w Europie było ekstra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:09
Mam nadzieję że ta dokuczliwa syfiasta tanc buda Fantazja w najbliższym czasie zbankrutuje. Życzę tego z całego serca, a tej babie co to prowadzi życzę aby znalazła sobie pożyteczniejszą robotę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 22:38
Dokładnie wystrój lokalu "komunistyczny",wymaga gruntownego remontu. Menu do przegladu,poniewaz jedzenie jesli mozna to nazwać nie nadaje sie do spożycia,Włascicielka nieuprzejmna powinna nauczyc sie pewnych manier odpowiedniego zachowania sie na minimalnym poziomie ,zeby wogóle prowadzic restauracje...................... ?? nie polecam najgorszemu wrogowi .przebywac poblizu takiego lokalu.................................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza