Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

sylwester2015/2016

~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 23:52
Potwierdzam opinię o Olimpii. Za dużo ludzi, jedzenia mało (przez duże M) i moim zdaniem nie było smaczne. Braku napojów nie zauważyłam, bo czasami tylko one królowały na naszym stoliku (jak jedzenie wyszło). Muzyka może fajna, ale nie zawsze do tańczenia . I po co DJ-owi takie długie przerwy? Może po to żeby towarzystwo szybciej się napiło i poszło do domu.W przyszłym roku na pewno inny lokal:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rozczochrana niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 8:26
Oj Olimpia sama się rozłożyła na łopatki,za dużo ludzi ,to prawda jedzenie smaczne ale troszkę mało,brakowało zwykłej wody gazowanej była tylko w dzbankach.Szkoda ze muzyka tak kiepsko puszczana.Oczywiście każdy ma inny gust muzyczny i do czego innego lubi potańczyć ale jednak na takich imprezach sprawdzają się rytmiczne kawałki i może być to Disco Polo ale też i inny rodzaj muzyki niekoniecznie rock and roll,a puszczenie Mettalicy o 3 w nocy to trochę przegięcie.Dobrze na przyszłość pomyśleć o tym aby DJ był jednak widoczny i bardziej zachęcał do zabawy,wystarczyły by dwa trzy przerywniki i już było by milej.Z tego wszystkiego najlepiej bawili się ci którzy szaleli w perukach gratuluję odwagi i pozazdrościć tylko dobrego humoru.Co do lokalu na drugi rok proponuję zmienić DJ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 11:25
~ napisał(a):
~gooośc napisał(a): Sylwester w Brzeźniku (świetlica) był mega!! Mój mąż pierwszy raz się bawił do końca zabawy , aż znajomi nie wierzą że tak mogło być :) A jedzenie ?! jeju nigdy nie widziałam tyle jedzenia ..a jakie dobre , skąd oni biorą kucharki ? czy ktoś wie , ja bym chciała córce na komunie takie :)? Rewelacja ,a cena śmieszna , na takie imprezy to ja mogę ciągle chodzić !! Polecam
kryptoreklamą śmierdzi na odległość


Wcale że nie, też byłem już drugi rok z rzędu i potwierdzam słowa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 12:52
~Marcin napisał(a): A my byliśmy w Fantazji.....
masakra.
Nigdy więcej,
a cena 120 zł od osoby, za udko z ziemniakami i surówka,
do tego szampan za 5 zł na 2 osoby.
Były puste stoliki
....więc nie wszyscy byli tak zdesperowani - jak my.
brudno i wałęsający się pijani znajomi właścicielki....
:|




buhahahhahahahahhahahahahahahahahahahah :D to żeście sobie tanc budę wybrali :D :| A czego sie spodziewaliście? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Firma niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 15:40
Olimpia - robiła nam wigilie firmową. Co mogę powiedzieć ? Mało jedzenia i niesmaczne. Nie polecam ich cateringu. Za mało sie starają i długo nie pojadą na takim "oszczędzaniu" na kliencie. Nie wróżę im dobrej przyszłości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~? niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 16:34
Sylwester w Olimpi - ktoś wcześniej napisał że wszystkim się nie dogodzi. Prawda bo tylko czytając wpisy można zobaczyć że jednym smakowało jedzenie, a wpis niżej że było nie dobre. Ktoś stwierdza że brakowało napojów a drugi że były tylko napoje i nie brakowało.
Dj puszczał fajną muzykę tylko nie zachęcał do zabawy, a po co przecież brakowało miejsca na parkiecie. Metallica o godz. 3 ? tak! np.
klient z imprezy poprosił czy zamówił. A i jeszcze jedno ci co narzekają to pewnie nie pierwszy raz w Olimpi byli na Sylwestra i co roku narzekają. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gosia niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 17:06
~ napisał(a):
~Marcin napisał(a): A my byliśmy w Fantazji.....
masakra.
Nigdy więcej,
a cena 120 zł od osoby, za udko z ziemniakami i surówka,
do tego szampan za 5 zł na 2 osoby.
Były puste stoliki
....więc nie wszyscy byli tak zdesperowani - jak my.
brudno i wałęsający się pijani znajomi właścicielki....
:|

potwierdzam.
Moja znajoma wyszła przed północą......
lepiej wypić szampana w domu :))))))))


buhahahhahahahahhahahahahahahahahahahah :D to żeście sobie tanc budę wybrali :D :| A czego sie spodziewaliście? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A my niezalogowany
4 stycznia 2016r. o 17:50
~? napisał(a): Sylwester w Olimpi - ktoś wcześniej napisał że wszystkim się nie dogodzi. Prawda bo tylko czytając wpisy można zobaczyć że jednym smakowało jedzenie, a wpis niżej że było nie dobre. Ktoś stwierdza że brakowało napojów a drugi że były tylko napoje i nie brakowało.
Dj puszczał fajną muzykę tylko nie zachęcał do zabawy, a po co przecież brakowało miejsca na parkiecie. Metallica o godz. 3 ? tak! np.
klient z imprezy poprosił czy zamówił. A i jeszcze jedno ci co narzekają to pewnie nie pierwszy raz w Olimpi byli na Sylwestra i co roku narzekają. :)

W odpowiedzi: napoje były -brakło coca coli,z ktora akurat piłam drinki a miało być bez ograniczeń.
Miejsca na parkiecie brakowało,bo własciciele napchali gosci ile sie da ,byle by zarobic-jak potem sie bawic? A kogo to obchodzi to nie ich problem, niech sie sciskaja jak serdelki.
A Dj - miło jak coś zagada..utrzymuje kontakt z goścmi . Wtedy jest lepszy klimat.
Jedna opinia powtarza sie we wszystkich postach- MAŁO
JEDZENIA!! A to duży minus. Bo firma cateringowa ,co jesc nie daje? To co to za firma. Stoly sie powinny uginac a nie pustkami ( a nie,przepraszam, napojami) świecic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego