Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

sylwester2015/2016

14192
#TOisjenka nieaktywny
3 stycznia 2016r. o 9:18
Anabela Czerna mimo że nie piłam(driver)to zajefajnie się bawiłam.Szczerze mówiąc wiele zależy od towarzystwa i butów poza tym jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malwina niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 9:59
Ja bawiłam się w Mierzwinie na sali, naprawdę wszystko było super :) Organizatorzy naprawdę się postarali, jedzenie było pyszne, zespół świetny 4-osobowy, goście bawili się do białego rana :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~P niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 10:52
Ja byłam na domowce i tez wszyscy fajnie się bawili,posmiali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 10:53
Stare Jaroszowice Dom Ludowy- mało jedzenia, sosy z torebek.na szampana nie podano lampek,.Grajek spóżnił się z odliczaniem ,tępe disco polo dla ogłuchłych,,, ludzie byli niezadowoleni....Nigdy więcej tam.!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 16:27
W jakiej czekoladzie? Tępy młotku, w sosie śliwkowym. Muzyka do niczego, ale żarełko było wyszukane i bardzo dobre oraz obsługa extra. Jak nie znasz się na dobrej kuchni to zamilknij.

DLACZEGO OD RAZU WYZYWASZ PO PROSTU KOMUŚ SIĘ NIE SPODOBAŁO NIE SMAKOWAŁO I WSZYSTKO . A MOŻE KTOŚ URAZIŁ DUMĘ PANI GRUBEJ KUCHARKI .POZDROWIENIA DLA ZESPOŁU Z PRYNIAWORA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOHN niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 16:36
ponoc w fantazji bylo zaj.....cie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daro niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 22:26
My byliśmy w Suszkach. Super zabawa, jedzenia było dużo i bardzo dobre. Sala ładna, atmosfera i klimat świetny. Polecamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A my niezalogowany
3 stycznia 2016r. o 22:57
A my udaliśmy się w tym roku ( niestety) do OLIMPII. Delikatnie rzecz ujmując było " słabo" . Mianowicie: sala była mocno przeładowana. Ludzie nie miescili sie ( dosłownie ) na parkiecie. I w koncu zostawali na nim najwytrwalsi ( Ci co sie łokciami przepydchali) . Oprocz walki o miejsce na parkiecie - była walka o jedzenie,ktorego bylo bardzo mało. Nie mowie,ze nie smaczne,ale ilosciowo ubogo. Mało dan. Z przykroscia stwierdzam,ze z Sylwestra wrocilismy głodni. :-( Z napojami tez cyrk,bo mialo byc bez ograniczen a w połowie imprezy zabraklo coli. Dj moze i fajna muzyke gral,ale zero kontaktu z ludzmi. Sztywno i bez ikry prowadzona impreza. Ogolnie za 350 spodziewalismy sie czegos lepszego. Dwa głowne minusy to przeładowana sala na maxa i malo jedzenia,ubogie menu. Wiecej niestety tam na impreze sie nie udamy i odradzam szczerze innym. Mam nadzieje,ze za rok lepiej trafimy! Dlatego warto ciagnac temat,zeby wiedziec dokad mozna sie udac a jakie miejsca omijac.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.