Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Technika jazdy zimą – „Drogówka” radzi…
3004
#masi nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 22:57
Bardz fajnie prowadziło się 190 z silnikiem 250 TD, stare czasy ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:09
Ciezko mi zrozumiec bezpieczenstwo luksusowych aut na rwd. No ale jakaś idea temu przyswieca. Nie zglebiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:19
masi napisał(a): Bardz fajnie prowadziło się 190 z silnikiem 250 TD, stare czasy ;)

190 w ogóle jest ponad wszystkimi podziałami :-)




Dopisane 09.01.2016r. o godz. 23:19:

mir.ko napisał(a): Ciezko mi zrozumiec bezpieczenstwo luksusowych aut na rwd. No ale jakaś idea temu przyswieca. Nie zglebiam

Nie możesz ze względów logistycznych kupić sobie czerwonego coupe? Mamy dla Ciebie limuzynę (prawie) identyczną ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:22
Od zawsze też płułem na bmw (moja wina), zmieniłem zdanie po zakupie...:)
Do czego zmierzam, można podjąć dyskusję, owszem, ale jak miało się przyjeność , styczność z danym pojazdem, czy jednostką napędową :)
Dobranoc :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
9 stycznia 2016r. o 23:26
Ja w odróżnieniu od wielu z Państwa mam ze sobą bardzo miłe wspomnienia zwizane z autami.
Kiedyś myślałem że to najpiękniejsze chwile życia .

Dzisiaj myślę tak samo . Widocznie z tego się nie wyrasta . Starzeje się ciało a psychika pozostaje młoda.

Niestety to się już nie wróci.[img=1452378398_gyaay1b.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:32
Zgadzam się. Mam na swoim koncie 27 aut i kilka motocykli. Tylko i wyłącznie z zamiłowania. Lubię próbować i wciąż się uczyć. Od siebie mogę powiedzieć, że
najważniejsze, to mieć szacunek do maszyny i jeździć na 90% swoich możliwości.
Jeśli lubisz jeździć, zrozumiesz.
Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na drodze :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 stycznia 2016r. o 23:38
PanM napisał(a): Ja w odróżnieniu od wielu z Państwa mam ze sobą bardzo miłe wspomnienia zwizane z autami.

Ja niestety nie, miałem okazję przejechać dużym fiatem w ponad 30 stopniowym upale +-1500km... Bo dojechaniu do celu na d.u.p.ę nie mogłem usiąść ;) (Siniaki)
Dobranoc :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 stycznia 2016r. o 10:38
Najskuteczniejszą techniką jest zawsze rozsądek - polecam.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza