Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2016r. o 20:09
PanM napisał(a): ...
Ten fakt dowodzi żę motorem ewolucji jest potrzeba przystosowania i zmiany zdobywania pokarmu.


Darwin tak właśnie twierdził . Z jego punktu widzenia potrzeba przystosowania i zmiany zdobywania pokarmu polegała na opublikowaniu teorii , która nie wyjaśnia czasowego skoku w archeologicznych wykopaliskach ( czytaj Przemo , moment w czasie ewolucji , kiedy kosmici postanowili modyfikować genetycznie Neandertalczyka , tak jak wcześniej stworzyli gatunek Homo Sapiens :D ) Darwin musiał to opublikować , bo nie miał by z czego żyć. W tym aspekcie jego teoria jest jak najbardziej słuszna :D

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana M niezalogowany
6 marca 2016r. o 20:15
No, Panie M, za kogo się Pan uważa - bo nie zasne? - dzieło Boga czy ewolucji? To bardzo ważne pytanie. Nie można go zignorować - jak czyni Pan z szeregiem innych a kierowanych do Pana. Pozdro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 marca 2016r. o 20:23
Zaś jeśli o Arkę chodzi Przemo , to myślę , że chłopaki całkiem nieźle to przedstawili :



Jahwe z Barankiem Bożym nie ma nic wspólnego ... no chyba że baranek jest w przyprawach i dobrze przypieczony :D Ale jedno kosmitom trzeba przyznać , do dzisiaj ukrywają się pod płaszczykiem teorii spiskowych , a ignorancja gawiedzi ich najlepszym orężem. Wypisz , wymaluj ... Raj na Ziemi :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 marca 2016r. o 20:31
~Do Pana M napisał(a): Stop. A Pan, to jest twór Boga czy ewolucji bo zachodze w głowę?


Mimo słusznego wieku żyje moja matka.
Zapytałem i ona mnie zapewnia że zrobiła to z moim ojcem.Komu mam wierzyć? .Matce czy autorom Biblii ? Znam tylko jeden taki przypadek i to nie jest pewna informacja .Ponoć proroka zrodziła kobieta ale jej mąż nie był ojcem.Brzmi to dosyć irracjonalnie dla religii głoszącej że rodzina jest najważniejsza i jedno z jej głównych przykazań brzmi " nie pożądaj żony bliźniego swego " .

A może to pra pra pra in vitro ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 marca 2016r. o 20:33
PanM napisał(a):
~Do Pana M napisał(a): Stop. A Pan, to jest twór Boga czy ewolucji bo zachodze w głowę?


Mimo słusznego wieku żyje moja matka.
Zapytałem i ona mnie zapewnia że zrobiła to z moim ojcem.Komu mam wierzyć? .Matce czy autorom Biblii ? Znam tylko jeden taki przypadek i to nie jest pewna informacja .Ponoć proroka zrodziła kobieta ale jej mąż nie był ojcem.Brzmi to dosyć irracjonalnie dla religii głoszącej że rodzina jest najważniejsza i jedno z jej głównych przykazań brzmi " nie pożądaj żony bliźniego swego " .

A może to pra pra pra in vitro ?


wreszcie coś sensownego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
6 marca 2016r. o 20:50
PanM napisał(a):
~Do Pana M napisał(a): Stop. A Pan, to jest twór Boga czy ewolucji bo zachodze w głowę?


Mimo słusznego wieku żyje moja matka.
Zapytałem i ona mnie zapewnia że zrobiła to z moim ojcem.Komu mam wierzyć? .Matce czy autorom Biblii ? Znam tylko jeden taki przypadek i to nie jest pewna informacja .Ponoć proroka zrodziła kobieta ale jej mąż nie był ojcem.Brzmi to dosyć irracjonalnie dla religii głoszącej że rodzina jest najważniejsza i jedno z jej głównych przykazań brzmi " nie pożądaj żony bliźniego swego " .

A może to pra pra pra in vitro ?


W jakim celu pisze pan takie głupoty ? Ani to mądre, ani śmieszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do Pana M niezalogowany
6 marca 2016r. o 20:52
Czyli co? Ewolucja. Tak myślałem. A więc - nie jest Pan doskonały - czyli taki na chwile obecna, wtaroj sort. Co z Pana dalej wyniknie nie wiadomo. Proces ewolucji przecież trwa dalej. Może szczur?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 marca 2016r. o 23:47
~Do Pana M napisał(a): Czyli co? Ewolucja. Tak myślałem. A więc - nie jest Pan doskonały - czyli taki na chwile obecna, wtaroj sort. Co z Pana dalej wyniknie nie wiadomo. Proces ewolucji przecież trwa dalej. Może szczur?


gorszy szczurzy sort
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie