Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

13926
qwax_
1 listopada 2020r. o 21:35
PanM napisał(a): Wystarczy nasz lokalny wyznawca chemitrali ,
Wiele razy odnosiłem się że polemika z anonimem nie ma sensu bo;

Szkoda, ze z uporem maniaka wkładasz realną rzecz, jaką JEST zjawisko chemitrails do worka z religią.
Chodzi ci o to by ośmieszyć opryski chemiczne tylko dlatego, że nie mieści się to w twojej głowie?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 listopada 2020r. o 21:39
Pannazdzieckiem napisał(a): PRL zostaniesz kmiotem , albo katolem i Janusz założy Ci własny ipeenek na piątym komputerku :D

Dobranoc :)


Nie założy. Łączy nas wspólna miłość do kilku polityków PISu. Tej miłości nic nie jest w stanie zagrozić ;)

dobranoc :)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 21:42
PanM napisał(a):
Horus napisał(a): fajnie że wpadłeś ...
nowy głos w tej kwestii mile widziany...:)
potrafisz odpowiedzieć na zadane pytania?


Janusz , po co wpuszczasz się z księdzem w polemikę o bogu ?
Cokolwiek nie napiszesz , jakiekolwiek argumenty przedstawisz katolickie tyldy Cię oplują i jako dowód swoich racji przedstawią cytaty z katolickiego koranu.
Księgę która mówi że najpierw powstały rośliny a potem słońce i gwiazdy.


zaprzeczył że jest księdzem ...
nie mam podstaw by mu nie wierzyć ...ale skłamał lub jak kto woli ''minął się z prawdą'' pisząc że odpowiada na pytania...

co do księdza...podobną rozmowę prowadziłem ze dwa miesiące wstecz z księdzem z ul JP2.
na każde pytania odpowiadał że...
moje pytania są oparte na niechęci do Kościoła...
że czytam nie te czasopisma które powinienem (bez jasnego określenia które wg. niego powinienem )
że oglądam zapewne tvn...itd.

ale najlepsze było w tym wszystkim to że kiedy zapytałem go o pedofilię w Kościele nie dosłyszał -dosłownie-nie dosłyszał bo kurna jednym słowem tego pytania nie skomentował...

tak to właśnie można z nimi ''dyskutować''
i właśnie takie zachowania najbardziej mnie bawią ...

nie potrafią do żadnego konkretnego pytania odnieść się rzeczowo...bez ''teologizowania'' ...;)

pewnym wyjątkiem był inny ksiądz ...z małej parafii z okolic Bolesławca...

jak widzisz zdawało by się proste pytanie o zonę Kaina sprawia tu niektórym poważny problem ...
co by było jakbym postać ich ''boga'' porównał z innymi ''bogami''?


np. z Buddą czy z Dionizosem?...może z Mitrą?

co by odpowiedzieli gdybym Marię porównał do Jaszody ?

ale w tej chwili już mi się nie chce rozwijać tematu zresztą po co jak bladego pojęcia o tym nie mają ...

a za chwilę ''szkiełko'' które bardzo lubię ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 listopada 2020r. o 21:44
qwax_ napisał(a):
PanM napisał(a): Wystarczy nasz lokalny wyznawca chemitrali ,
Wiele razy odnosiłem się że polemika z anonimem nie ma sensu bo;

Szkoda, ze z uporem maniaka wkładasz realną rzecz, jaką JEST zjawisko chemitrails do worka z religią.
Chodzi ci o to by ośmieszyć opryski chemiczne tylko dlatego, że nie mieści się to w twojej głowie?? ;)


https://pl.wikipedia.org/wiki/Smugi_chemiczne

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2020r. o 21:49
Mnie łączy " miłość " do wszystkich polityków Bandy Czworga Drogi Peerelu :) Łącznie z Konfederacją i przedstawicielami Paligłupa ...

Założy ... założy , trzeba tylko trochę poczekać :)

A wracając do sprawy , czy ateista potrafi udowodnić naukowo , że Stwórcy nie ma ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 21:50
PIS-PO-PRL napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): PRL zostaniesz kmiotem , albo katolem i Janusz założy Ci własny ipeenek na piątym komputerku :D

Dobranoc :)


Nie założy. Łączy nas wspólna miłość do kilku polityków PISu. Tej miłości nic nie jest w stanie zagrozić ;)

dobranoc :)


:)

''...wspólna miłość do kilku polityków PISu''?...hahaha
to jedno ...ważniejsze jest to drugie...

jestem pewien że ty nie zaniżysz swojego poziomu ...
o tym ci wcześniej już pisałem ...

spokojnej nocy


''...wspólna miłość do kilku polityków PISu''.... hahaha
dobre :]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
1 listopada 2020r. o 21:57
PanM napisał(a):
https://pl.wikipedia.org/wiki/Smugi_chemiczne

Wiki?? łał - i to jest prawdziwe źródło wiedzy. Nagle oczy mi się otworzyły i stał się cud!! Nie wierzyłem, a uwierzyłem ;)
Nawet wiki rożnie pisze o tej "teorii spiskowej". Zależy co chce się znaleźć ;)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Geoin%C5%BCynieria_(klimat)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Słonecznik niezalogowany
1 listopada 2020r. o 22:09
qwax_ napisał(a): Chodzi ci o to by ośmieszyć opryski chemiczne tylko dlatego, że nie mieści się to w twojej głowie?? ;)


A to skurczybyki, nie dość, że pryskają i szczepią żeby depopulować to jeszcze zniewalają maseczkami ludzi chodzących po płaskiej ziemi!!:D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie