Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~~Jasnoniebieska Gynostemma niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:51
Mam w dupie twoje pytania kmiocie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:53
a miej ...skoro ci z tym dobrze?
twoja du-pa ...twoja sprawa...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 listopada 2020r. o 20:46
Horus napisał(a): fajnie że wpadłeś ...
nowy głos w tej kwestii mile widziany...:)
potrafisz odpowiedzieć na zadane pytania?


Janusz , po co wpuszczasz się z księdzem w polemikę o bogu ?
Cokolwiek nie napiszesz , jakiekolwiek argumenty przedstawisz katolickie tyldy Cię oplują i jako dowód swoich racji przedstawią cytaty z katolickiego koranu.
Księgę która mówi że najpierw powstały rośliny a potem słońce i gwiazdy.
To że Ziemia jest prawie 10 miliardów lat młodsza od wszechświata a człowiek istnieje 1,5 miliona lat ich nie rusza.
Religia katolicka to 2000 lat a na ziemi ile jest religii prosze księdza ?
DLA UZUPEŁNIENIA -- ŚREDNICA NASZEJ GALAKTYKI TO 100 TYSIĘCY LAT ŚWIETLNYCH .
Na religii liczenia nie uczą ale uczą że " nauka to bzdury "
Tam w tym mrowiu miliardów gwiazd jest słońce.[img=1604259978_k0tf5ar.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
1 listopada 2020r. o 20:58
PanieM, zachowuje się PanM bardzo brzydko pisząc, że ktoś kogoś opluł. Nikt nikogo nie opluwa, ale wyjaśnia i zadaje pytania. Czasem też komentuje wypowiedzi. Teraz skomentuję PanaM wypowiedź. Postaram się rzeczowo, chociaż jest to trudne, bo nieskładność myśli PanaM jest przygnębiająca. PanieM - nic pan nie rozumie z fizyki współczesnej, nic PanM nie wie o filozofii ani o religiach. I czarno widzę, aby osoba mająca 67 lat dała radę nadrobić zaległości. Kiedyś polecałem PanuM posłuchanie mądrzejszych od PanaM i ode mnie i przemyślenie tego, co mają nam do powiedzenia. Zamiast obrazka kosmicznego proszę posłuchać wykładu poniżej i zadać pytania, jeżeli PanM czegoś nie pojmie. Postaramy się wytłumaczyć. Jest tu kilku cywilów (moja żona by się uśmiała, że księdzem mnie ktoś nazywa - grzesznika wielkiego na co dzień :) ) , może pomożemy PanuM przed 70-tką coś ogarnąć. Powodzenia!


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2020r. o 21:08
Przemo , nie Słońce , a kwazar i osobliwość Hawkinga ... świętej pamięci . Czarna dziura Galaktyki ... i Duch , który przenika odmienne stany świadomości ...

Dobranoc wredny ateisto :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
1 listopada 2020r. o 21:17
Katolik z definicji to osoba która wiarę w mitologiczne zdarzenia przeciwstawia naukowym zdobyczom ludzkości.
Jeśli zapragnę posłuchać wywodów jakiegoś nawiedzonego ekscentryka poszukam w sieci. Ale ponieważ to bez sensu nie szukam.
Wystarczy nasz lokalny wyznawca chemitrali ,
Wiele razy odnosiłem się że polemika z anonimem nie ma sensu bo;
Anonim może bezkarnie pisać największe bzdury świata a i tak jutro będzie innym anonimem i stworzy bzdury bzdur.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
1 listopada 2020r. o 21:21
w skrócie... PanM lubi dyskutować, pod warunkiem, że się z nim nie dyskutuje tylko przytakuje :D

Wykład ten co wyżej polecam. Kiedyś oglądałem. Więcej w nim "mądrości" niż w obrazkach z kwejka

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
1 listopada 2020r. o 21:28
PRL zostaniesz kmiotem , albo katolem i Janusz założy Ci własny ipeenek na piątym komputerku :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.