Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Człowiek - dzieło Boga czy ewolucji ?

~~Sinawy Rozpław niezalogowany
1 listopada 2020r. o 18:44
~~Szarobrunatna Lobelia napisał(a): Ani Ty Falco nie udowodnisz, że Boga nie ma ani ja nie udowodnię tobie, że jest.

Nie ma odpowiedzi na pytanie : dlaczego raczej jest coś niż nic ?


Faclo nic a nic nie rozumie, szkoda gadać. Powtarza tylko co mu w TVNie powiedzą. Dlatego piszą o nim papuga :)
Faclo, czekamy na dowód na nieistnienie Boga! Chłopie, ozłocą ciebie komuniści na całym świecie i jak Lenina w mauzoleum wypchanego położą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 18:47
masz rację ...
ale ''rozpław'' pisze o mojej ''ignorancji'' w temacie ''bogów'' a więc mniemam że on ma niezbite dowody na jego istnienie...
stąd moje pytanie do niego ...
chcę się tylko przekonać czy w swojej ''mądrości'' zna chociaż podstawy...

ale ''rozpław'' nagle nabrał wody w usta...
czyżby skończyło się jego ''istnienie''?...;)


Dopisane 01.11.2020r. o godz. 18:47:

~~Sinawy Rozpław napisał(a):
~~Szarobrunatna Lobelia napisał(a): Ani Ty Falco nie udowodnisz, że Boga nie ma ani ja nie udowodnię tobie, że jest.

Nie ma odpowiedzi na pytanie : dlaczego raczej jest coś niż nic ?


Faclo nic a nic nie rozumie, szkoda gadać. Powtarza tylko co mu w TVNie powiedzą. Dlatego piszą o nim papuga :)
Faclo, czekamy na dowód na nieistnienie Boga! Chłopie, ozłocą ciebie komuniści na całym świecie i jak Lenina w mauzoleum wypchanego położą.


o...fajnie że wppadłes ...;)

to jak tam ?
znasz legendę o Kainie i jego bracholu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:11
Faclo! Ponieważ, jak na lewicowca przystało, masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego podsyłam ci coś do posłuchania na temat Kaina i Abla. Zapewne, jako "znafca", wiesz, że motyw wrogich braci występuje w każdej kulturze i ma bardzo istotne i ciekawe znaczenie. Od zawsze i w dzisiejszych czasach też. Posłuchaj, to przy okazji może coś pojmiesz z tego jak czytać Biblię i starożytne mity.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:19
jak widzę ty jak na prawdziwego ''prawicowca'' przystało masz poważne problemy ze skleceniem kilku składnych zdań ...
stąd odsyłasz mnie do jakiegoś filmiku który ma jedno zadanie zapewne...
uwolnić cię od bólu jakiego może ci przysporzyć próba własnego myślenia...

i ty piszesz do mnie ''ignorancie"?...hahaha

jak widzę twoja ''wiedza'' jest marniutka skoro musisz się posiłkować jakimś filmikiem...
czy jest więc sens zadać ci pytanie skąd wzięła się żona Kaina?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinawy Rozpław niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:28
Horus napisał(a): jak widzę ty jak na prawdziwego ''prawicowca'' przystało masz poważne problemy ze skleceniem kilku składnych zdań ...
stąd odsyłasz mnie do jakiegoś filmiku który ma jedno zadanie zapewne...
uwolnić cię od bólu jakiego może ci przysporzyć próba własnego myślenia...

i ty piszesz do mnie ''ignorancie"?...hahaha

jak widzę twoja ''wiedza'' jest marniutka skoro musisz się posiłkować jakimś filmikiem...
czy jest więc sens zadać ci pytanie skąd wzięła się żona Kaina?




Jakoś nie mogę uwierzyć, że to pytanie zadajesz serio. Naprawdę jesteś tak niedouczony i , przepraszam za określenie, ograniczony? Mam nadzieję, że to tylko twoja przekora. Jak czytałeś, to pewnie pamiętasz co się stało z Kainem po tym, jak zabił Abla. Dokąd poszedł i dlaczego Bóg położył znak na Kainie, aby inni ludzie go nie zabili. Zaraz, zaraz... A skąd inni ludzie? No to zagadka dla lewicowców nie do rozwiązania.
Może zapytasz PanaM?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:36
~~Sinawy Rozpław napisał(a):
Horus napisał(a):
czy jest więc sens zadać ci pytanie skąd wzięła się żona Kaina?




Jakoś nie mogę uwierzyć, że to pytanie zadajesz serio. Naprawdę jesteś tak niedouczony i , przepraszam za określenie, ograniczony? Mam nadzieję, że to tylko twoja przekora. Jak czytałeś, to pewnie pamiętasz co się stało z Kainem po tym, jak zabił Abla. Dokąd poszedł i dlaczego Bóg położył znak na Kainie, aby inni ludzie go nie zabili. Zaraz, zaraz... A skąd inni ludzie? No to zagadka dla lewicowców nie do rozwiązania.
Może zapytasz PanaM?


ależ ja znam legendę o Kainie ... czytałem o tym jego ''wygnaniu'' itd.

ale ja pytam o żonę Kaina?
ale fajnie że wspominasz o ''innych ludziach''
po co mam pytać PanaM?....zresztą jak widzisz jego tu nie ma...zresztą to jak zauważasz on ''lewicowiec'' a więc zapewne niedokształcony ...;)
a ty jesteś :)
i zapewne nie ignorant ...jak ja...:]

to co z tą żoną?...co z ''innymi ludźmi''? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowa Godecja niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:37
Horus napisał(a): jak widzę ty jak na prawdziwego ''prawicowca'' przystało masz poważne problemy ze skleceniem kilku składnych zdań ...
stąd odsyłasz mnie do jakiegoś filmiku który ma jedno zadanie zapewne...
uwolnić cię od bólu jakiego może ci przysporzyć próba własnego myślenia...

i ty piszesz do mnie ''ignorancie"?...hahaha

jak widzę twoja ''wiedza'' jest marniutka skoro musisz się posiłkować jakimś filmikiem...
czy jest więc sens zadać ci pytanie skąd wzięła się żona Kaina?




Jęczysz i jęczysz, skomlesz i skomlesz. Opamiętaj się wreszcie biedny pogubiony człowieczku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:43
fajnie że wpadłeś ...
nowy głos w tej kwestii mile widziany...:)
potrafisz odpowiedzieć na zadane pytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza