Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Seksuolog w Bolesławcu

~linka niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 8:29
Witam. Czy ktoś orientuje się czy w Bolesławcu przyjmuje seksuolog? Totalnie straciłam ostatnio ochotę na seks oraz moje libido jest na zerowym poziomie. Niestety ale to źle wpływa na moje małżeństwo z mężem tak wiec chciałabym skonsultować się z lekarzem oraz zapytać się czy mógłby mi coś polecić.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrea niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 10:14
Z tego co wiem to w Boleslawcu nie przyjmuje ale we Wrocłąwiu jest wielu specjalistów. Możesz sobie poczytać opinie na znanym lekarzu czy na innych... Zastanawiałaś się jednak z jakiego powodu nie masz libido? Czy bierzesz może tabletki antykoncepcyjne? Bo u mnie powodowały całkowity spadek libido pomimo tego,że kilka razy próbowałam zmienić je na inne ale za każdy razem na nic. Obecnie przyjmuję tabletki osłonowe ( libido therapy, moim zdaniem mają lepsze działanie niż asequrella pomimo tego,ze nie są tak rozreklamowane).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajfasz niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 14:42
Kobiety,jak macie problem z libido.Trzech facetów po 25 lat tańczy na imprezach,dopakowani,przystojni,nie złe ciacha.Ponoć są ze Zgorzelca.Widziałem ich w Karpaczu na imprezie panieńskiej.Nie byłem w środku ale widziałem na filmiku video.Nie zły odjazd. :P mogę dać ich namiary !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 16:16
tu nie chodzi o libido,One są w środku suche,brak srodka smarnego. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w temacie. niezalogowany
18 stycznia 2016r. o 19:35
Może dobry byłby kisiel?lub wazelina?babcia dała mi namiar !! ma 90lat :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
18 stycznia 2016r. o 19:40
za libido odpowiadają hormony , tu jest problem....zrób sobie badanie na estrogen, kortyzol i testosteron
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14230
#tonka nieaktywny
19 stycznia 2016r. o 8:40
Można się bylo domyśleć,że takie odpowiedzi się tutaj pojawią... Sama mam ten sam problem co autorka.Zbadałam sobie hormony ale to na nic. Nie wiem czemu dzieje się tak jak sie dzieje. Nad tabletkami osłonowymi również się zastanawiałam ale czy to nie jest placebo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~andrea niezalogowany
21 stycznia 2016r. o 7:00
tonka napisał(a): Można się bylo domyśleć,że takie odpowiedzi się tutaj pojawią... Sama mam ten sam problem co autorka.Zbadałam sobie hormony ale to na nic. Nie wiem czemu dzieje się tak jak sie dzieje. Nad tabletkami osłonowymi również się zastanawiałam ale czy to nie jest placebo?


Jeśli zamawiasz sobie jakieś tabletki z niesprawdzonego źródła w sieci to faktycznie może dają one kiepski efekt oraz nie będą dawały efektu lepszego niż placebo.
Te libido therapy są dopuszczone przez krajowy nadzór farmaceutyczny oraz działanie mają o niebo lepsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza