Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ochroniarze znaleźli ciało mężczyzny
~Szczupak niezalogowany
2 lutego 2016r. o 13:38
Szanowni Państwo

Zwracam się do was wszystkich, z apelem. Przestańcie wypisywać takie bzdury tu. To ja z kolega znaleźliśmy ciało, i czytają te wpisy normalnie robi się przykro.
Mało tego ze niektórzy tu zrobili z niego złodzieja, to najzwyczajniej w świecie robi się tu chyba jakieś konkursy tylko nie wiem na co i na kogo.
brakuje tylko wpisów ze to wina Po i PiS no i UFO.
Aż tak brakuje wam pokory? trochę współczucia?
za dużo emocji macie ? albo za mało ?
Zmarł człowiek, kilka osób złożyło tylko kondolencje ( na ponad 7 tys czytających artykuł)
Nie dziwne jest to, że strzelanie do psa i jego śmierć było ciekawsze i bardziej oburzające od tego, że martwy człowiek leżał przy dość ruchliwej drodze, i nikt się nie zainteresował? W czasie oczekiwania na przyjazd karetki i Policji przejechało kilka samochodów trochę osób przeszło. Jeden samochód się prawie zatrzymał, żeby podziwiać co to leży na tym polu... ale chyba człowiek był za mało interesujący...
Ale tu na portalu, dla przeważającej większości ważniejsze jest to czy ktoś napisał poprawnie, czy dobrze się wyraził?
Jakaś osoba poinformowała, ze to nie żul... no i pożywka się znalazła dla głodnych sensacji i obrońców praw człowieka i kobiet, ale czy to odpowiedni dział ? Proponuje założyć sobie nowy temat np. pt. ,,Ja najważniejszy, najtaki i naj owaki,, i tam wszelkimi dostępnymi środkami, argumentami bo chyba ten temat nie jest dobrym miejscem do udowadniania swojej wyższości i umiejętności ?

A Rodzinie i bliskim, zmarłemu moje wyrazy współczucia i żalu.
Domine, lux tua eis luceat

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 14:43
No i daj nam Boże więcej takich - Szczupaków! Ileż by trzeba czasu by policja odnalazła ? ...A tak naprawde to wyrazy współczucia dla rodziny...Coś ostatnio zbyt często umieraja albo ochroniarze ( 1lub 2 gr. inwalidzka) albo osoby powiązane...
Idioctwem jest zatrudniać do pracy na nocki inwalidów z 1 lub 2 gr. Czy ktoś policzył ile osób chcących dorobic w tzw. ZPCH (potrafia zmusić do 24 h pracy)traci przez to życie ? ...Noc jest do spania ! Precz z zatrudnianiem inwalidów na nocki !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szczupak niezalogowany
2 lutego 2016r. o 15:26
~ napisał(a): No i daj nam Boże więcej takich - Szczupaków! Ileż by trzeba czasu by policja odnalazła ? ...A tak naprawde to wyrazy współczucia dla rodziny...Coś ostatnio zbyt często umieraja albo ochroniarze ( 1lub 2 gr. inwalidzka) albo osoby powiązane...
Idioctwem jest zatrudniać do pracy na nocki inwalidów z 1 lub 2 gr. Czy ktoś policzył ile osób chcących dorobic w tzw. ZPCH (potrafia zmusić do 24 h pracy)traci przez to życie ? ...Noc jest do spania ! Precz z zatrudnianiem inwalidów na nocki !


A co ma piernik do wiatraka?
Tego człowieka znalezlismy, leżał przy drodze. Z ochroną nic wspólnego z tego co wiem to nie miał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 17:56
Dziekuje bardzo za kondolencje z powodu smierci mojego Taty. Jest mi bardzo przykro, ze tak latwo oceniamy kogos ,kogo zupelnie nie znamy mowiac o Nim ze jest zulem i zlodziejem. Jednak to prawda ze cudze widzimy pod lasem, a swego pod nosem nie. Takze proponuje zanim cos napiszemy moze warto zastanowic sie czy nie ranimy kogos i jego uczuc. Alina Larysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 17:59
Dziekuje bardzo za kondolencje z powodu smierci mojego Taty. Jest mi bardzo przykro, ze tak latwo oceniamy kogos ,kogo zupelnie nie znamy mowiac o Nim ze jest zulem i zlodziejem. Jednak to prawda ze cudze widzimy pod lasem, a swego pod nosem nie. Takze proponuje zanim cos napiszemy moze warto zastanowic sie czy nie ranimy kogos i jego uczuc. Alina Larysz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 18:09
Dziekuje bardzo za kondolencje z powodu smierci mojego Taty. Jest mi bardzo smutno i przykro ze tak latwo oceniamy kogos ze byl zulem i zlodziejem ,nie znajac tej osoby. Mam nadzieje ze nastepnym razem oceniajac kogos ,zastanowimy sie czy nie ranimy kogos i jego uczuc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 lutego 2016r. o 18:52
Dziekuje za kondolencje z powodu smierci mojego Taty. Jest mi smutno i przykro ,ze tak latwo oceniamy kogos i obrazamy okreslajac zulem i zlodziejem. Mam tylko nadzieje ze nastepnym razem zastanowicie sie nad tym czy piszac , o kims nie obrazamy kogos i nie ranimy jego bliskich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AGA niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:28
wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza