Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TBS oddało do użytku nowe mieszkania
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 10:22
~ napisał(a): Szkoda że to były mieszkania dla "wybranych" ... bez znajomości - nie do dostania :(

No też mi się tak wydaje. Bo skąd wiedzieli w której łazience czy tam kuchni jakie płytki położyć ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Papuga niezalogowany
3 lutego 2016r. o 10:35
~ napisał(a):
~ napisał(a): Szkoda że to były mieszkania dla "wybranych" ... bez znajomości - nie do dostania :(

No też mi się tak wydaje. Bo skąd wiedzieli w której łazience czy tam kuchni jakie płytki położyć ????


Na chibił - trafił, jak mawia Solejukowa :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 15:59
~ napisał(a): Szkoda że to były mieszkania dla "wybranych" ... bez znajomości - nie do dostania :(


A miales/ mialas 40 tys zeby wplacic ? Trzeba znac wymagania jakie tbs stawial, później sie wypowiadać. To nie sa mieszkania ktore sie dostaje, tylko kupuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marta niezalogowany
3 lutego 2016r. o 18:49
Jestem ciekawa ile kosztuje mieszkanie z największym metrażem ?

Czy ktoś może jest zorietowany w cenach lub na jakiej stronie można znaleść te mieszkania ?

Wszelkie informacje prosze wysłać na e-meila : [email protected]

Z góry dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 20:58
~Marta napisał(a): Jestem ciekawa ile kosztuje mieszkanie z największym metrażem ?

Czy ktoś może jest zorietowany w cenach lub na jakiej stronie można znaleść te mieszkania ?

Wszelkie informacje prosze wysłać na e-meila : [email protected]

Z góry dziękuję


www.tbsboleslawiec.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~/~~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:12
Jak ktoś podpisał umowę z TBS na konkretne mieszkanie ,to miał wgląd na to gdzie przestawić sciankę czy kupić sobie takie kafelki czy sprzęt np. kabinę prysznicową, nawet gdzie i na jakiej wysokości gniazdka elektryczne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:15
Proszę pisać do ministra Ziobro. :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@~~ niezalogowany
3 lutego 2016r. o 21:51
~ napisał(a):
~ napisał(a): Szkoda że to były mieszkania dla "wybranych" ... bez znajomości - nie do dostania :(

No też mi się tak wydaje. Bo skąd wiedzieli w której łazience czy tam kuchni jakie płytki położyć ????


Ludzie podpisywali umowy o mieszkania 4 lata temu. Nie dla wybranych, tak długo czekali a piszecie że wybrani. trochę się naczekali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza