Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
TBS oddało do użytku nowe mieszkania
~ niezalogowany
4 lutego 2016r. o 12:30
A ja nie rozumiem ludzi co kupują domy w Tomaszowie czy Kraśniku, spłacają kredyt po 1700 zł miesięcznie przez 30-40 lat i codziennie dojeżdżają do pracy do Bolca. Wiem, że to nie jest specjalnie daleko ale mając na uwadze dzieci które chcą chodzić na zajęcia pozalekcyjne i inne takie to dla mnie zupełny bezsens. Co innego oś.Kwiatowe (chociaż tam to już coraz mniej miejsca), Kruszyn, czy nawet bliźniaki w mieście. Ale duża chawira 10-13 km od Bolca na kredycie który na emeryturze będą spłacać.... i to podchodzące pod 2 klocki... to tego nie zrozumiem nigdy. Znam argumentację tych osób - że ogródek, grill, prestiż. Jednak jak dla mnie to argumenty które mnie nie przekonują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 3:29
~ napisał(a): A ja nie rozumiem ludzi co kupują domy w Tomaszowie czy Kraśniku, spłacają kredyt po 1700 zł miesięcznie przez 30-40 lat i codziennie dojeżdżają do pracy do Bolca. Wiem, że to nie jest specjalnie daleko ale mając na uwadze dzieci które chcą chodzić na zajęcia pozalekcyjne i inne takie to dla mnie zupełny bezsens. Co innego oś.Kwiatowe (chociaż tam to już coraz mniej miejsca), Kruszyn, czy nawet bliźniaki w mieście. Ale duża chawira 10-13 km od Bolca na kredycie który na emeryturze będą spłacać.... i to podchodzące pod 2 klocki... to tego nie zrozumiem nigdy. Znam argumentację tych osób - że ogródek, grill, prestiż. Jednak jak dla mnie to argumenty które mnie nie przekonują.


Serio tomaszow i krasnik to prestiz :p ? No niech będzie, ale ogólnie popieram i mysle tak samo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 13:20
~ napisał(a): Nie masz pojęcia o czym piszesz. TBS-y to jeden z najlepszych pomysłów na szybki i dużo tańszy rozwój budownictwa mieszkaniowego dla ludzi których nie stać budowę własnego domu lub kupno własnego mieszkania a prywatni developerzy nie budują mieszkań na wynajem.
Bolesławiec jest dobrym tego przykładem.
Miasto nie robi im więc żadnej konkurencji tylko zapewnia ludziom taką drogę do samodzielnego mieszkania jakiej developerzy nie proponują bo im potrzebny jest szybki zysk ze sprzedaży mieszkań.

Jaki piekny pean na cześć TBSu :D ludzi których nie stać na budowę domu czy kupno mieszkania, o których wspominasz, nie stać również na to mieszkanie z TBSu, ponieważ TBS te mieszkania sprzedaje, po cenie rynkowej, tylko ubrał to w ładne piórka :) weź do ręki kalkulator i sobie policz, a potem się wypowiadaj :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
6 lutego 2016r. o 14:08
Od kiedy sięgam pamięcią nasze państwo najbardziej " troszczyło się w mediach " aby Polacy mieli gdzie mieszkać .
Tymczasem samorządy ze sprzedaży działek i strzyżeniu ludzi za wykupy dzierżawy wieczystej zrobiły sobie lukratywny interes.
Władze już dawno sprzeniewierzyły się idei pracy na rzecz społeczności i dzaiałania w jej interesie .
Władze uwłaszczają się na publicznym majątku , zniewalają ludzi opłatami , lokują rodziny i znajomych na stanowiskach i inwestują publiczne pieniądze dla uzyskania własnej reelekcji.

Moim zdaniem w długofalowej perspektywie wszelkie działania komercyjne samorządów niosą znamiona przestępstwa przeciwko obywatelom.Oraz przyczyniają się bezpośrednio do demoralizacji społeczeństwa.
Prawicowa władza w socjalistycznej roli ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
6 lutego 2016r. o 14:18
~ napisał(a): A ja nie rozumiem ludzi co kupują domy w Tomaszowie czy Kraśniku, spłacają kredyt po 1700 zł miesięcznie przez 30-40 lat i codziennie dojeżdżają do pracy do Bolca. Wiem, że to nie jest specjalnie daleko ale mając na uwadze dzieci które chcą chodzić na zajęcia pozalekcyjne i inne takie to dla mnie zupełny bezsens. Co innego oś.Kwiatowe (chociaż tam to już coraz mniej miejsca), Kruszyn, czy nawet bliźniaki w mieście. Ale duża chawira 10-13 km od Bolca na kredycie który na emeryturze będą spłacać.... i to podchodzące pod 2 klocki... to tego nie zrozumiem nigdy. Znam argumentację tych osób - że ogródek, grill, prestiż. Jednak jak dla mnie to argumenty które mnie nie przekonują.


dobrze napisane :) prestiż a raczej super komfort mają Ci którzy mają swoje mieszkania lub jeszcze lepiej domy bez kredytu :) na obrzeżach miasta gdzie trochę spokojniej oraz posiadają działkę większą niż tylko na postawienie domu...czyli min 10arów a jeszcze lepiej od 10 do 15 :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 17:36
PanM napisał(a): Od kiedy sięgam pamięcią nasze państwo najbardziej " troszczyło się w mediach " aby Polacy mieli gdzie mieszkać .
Tymczasem samorządy ze sprzedaży działek i strzyżeniu ludzi za wykupy dzierżawy wieczystej zrobiły sobie lukratywny interes.
Władze już dawno sprzeniewierzyły się idei pracy na rzecz społeczności i dzaiałania w jej interesie .
Władze uwłaszczają się na publicznym majątku , zniewalają ludzi opłatami , lokują rodziny i znajomych na stanowiskach i inwestują publiczne pieniądze dla uzyskania własnej reelekcji.

Moim zdaniem w długofalowej perspektywie wszelkie działania komercyjne samorządów niosą znamiona przestępstwa przeciwko obywatelom.Oraz przyczyniają się bezpośrednio do demoralizacji społeczeństwa.
Prawicowa władza w socjalistycznej roli ?


Dawno nie czytałem takich idio.tyzmów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
6 lutego 2016r. o 18:16
a co to za nowoczesne rozwiazanie na 6-tej fotce od gory? w koncu mamy wlasny patent, lepszego rozwiazania w nowym budownictwie jeszcze nigdzie w europie nie widzialem.
inna sprawa:
balustrady robi sie z nierdzewki bo kto to bedzie za 5 lat malowal?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 lutego 2016r. o 18:27
a po co te zdjecia kuchni i lazienki? tez tbs to ma w cenie mieszkania??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.