Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie pobiegną "Tropem Wilczym"
~Ja cię niezalogowany
18 lutego 2016r. o 14:06
Niestety pokrywa się to z polityką i tyle.Tak jak szlachetna paczka popierana przez po-wców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
18 lutego 2016r. o 21:06
nie rozumiem dlaczego impreza nie moze się odbyć. Tak bardzo czekałam na ten bieg w tym roku.. W tamtym tez biegłam i uwazam ze jest to świetna okazja aby uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych... katastrofa. w tmatym roku było super, z resztą wystarczy sobie przypomniec po artykulach chociazby to dlaczego w tym roku nie moze tak byc? dlaczego zawsze wszystko jest utrudnione i robione pod gorke??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Inka niezalogowany
18 lutego 2016r. o 21:15

Trzeba wysłać oświadczenie KB do organizatorów i niech Oni odniosą się do tej sprawy.To był bardzo fajny bieg i szkoda że go nie będzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyklęty niezalogowany
22 lutego 2016r. o 18:13
jegomosc napisał(a): Nie widzę naprawdę żadnego problemu, żebyś w przyszłym roku zorganizował taką imprezę.

Co do sprawdzenia tej sprawy po dziennikarsku - czuję się wezwany do tablicy. Wyjaśnimy sprawę.


Sprawa wyjaśniona ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyklęty niezalogowany
23 lutego 2016r. o 18:13
~Wyklęty napisał(a):
jegomosc napisał(a): Nie widzę naprawdę żadnego problemu, żebyś w przyszłym roku zorganizował taką imprezę.

Co do sprawdzenia tej sprawy po dziennikarsku - czuję się wezwany do tablicy. Wyjaśnimy sprawę.


Sprawa wyjaśniona ?


Halo Panie jegomościu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lutego 2016r. o 10:11
niech kbb mi powie dlaczego z 81 miast z tamtego roku, które organizowały ten bieg, w tym roku 80 miast znowu organizuje, a tylko Bolesławiec ma problem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
24 lutego 2016r. o 10:58
W ogłoszeniu miejskim jest bieg -nie pamiętam szczegółów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaj niezalogowany
24 lutego 2016r. o 14:09
No i się wyjaśniło, panie Jegomościu. Wystarczył jeden tel. http://bobrzanie.pl/2016/02/23/slepe-tory/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza