Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lech Wałęsa

11445
PanM
21 lutego 2016r. o 19:15
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
PanM napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):

Panie M, lepiej nie wiedzieć i nie sprawdzać co Pan robil i czym się zajmował
w czasach gdy solidarnosć walczyła z komunizmem? tak będzie bezpieczniej dla Pana, pisząc że Wałęsa to nie Pana bajka, to po co ten temat?



tEN TEMAT PO TO ABY RÓŻNEGO AUTORAMENTU PSEUDO BOJOWNICY NIE OBSRYWALI RZECZYWISTOŚCI.
Aby nie ubijali swojego kapitału na granacie wrzuconym w szambo.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinochet niezalogowany
21 lutego 2016r. o 20:09
PanM napisał(a):
~ napisał(a):
PanM napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):
PanM napisał(a):
~Tak z boku patrząc........... napisał(a):

Panie M, lepiej nie wiedzieć i nie sprawdzać co Pan robil i czym się zajmował
w czasach gdy solidarnosć walczyła z komunizmem? tak będzie bezpieczniej dla Pana, pisząc że Wałęsa to nie Pana bajka, to po co ten temat?



tEN TEMAT PO TO ABY RÓŻNEGO AUTORAMENTU PSEUDO BOJOWNICY NIE OBSRYWALI RZECZYWISTOŚCI.
Aby nie ubijali swojego kapitału na granacie wrzuconym w szambo.
a więc to było szambo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 21:00
Morawiecki to dla mnie kawał starego dziadygi który udaje bohatera narodowego ,chętnie napluł bym mu w twarz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 21:02
~ napisał(a): Morawiecki to dla mnie kawał starego dziadygi który udaje bohatera narodowego ,chętnie napluł bym mu w twarz.


A ja tobie chętnie dał po ryju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:11
~ napisał(a): Morawiecki to dla mnie kawał starego dziadygi który udaje bohatera narodowego ,chętnie napluł bym mu w twarz.


co ty żałosny głupku wiesz o Morawieckim, że sobie pozwalasz na takie chamstwo? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 22:31
~ napisał(a): Panie M, lepiej nie wiedzieć i nie sprawdzać co Pan robil i czym się zajmował
w czasach gdy solidarnosć walczyła z komunizmem? tak będzie bezpieczniej dla Pana, pisząc że Wałęsa to nie Pana bajka, to po co ten temat?


A co robił w Berlinie Zachodnim w przeddzień stanu wojennego? dlaczego wrócił następnego dnia? To źle mu chyba nie było? Komuna go żywiła? Teraz broni współpracownika SB? :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lutego 2016r. o 23:05
~ napisał(a):
~ napisał(a): Morawiecki to dla mnie kawał starego dziadygi który udaje bohatera narodowego ,chętnie napluł bym mu w twarz.


A ja tobie chętnie dał po ryju.

Ryja to ma twoja stara, masz problemy to powiedz gdzie i kiedy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~falco niezalogowany
21 lutego 2016r. o 23:11
to groźby karalne a forumowe " ORMO" czuwa...
haha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie