Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lech Wałęsa

~Dedykacja dla emema i Pana M niezalogowany
3 marca 2016r. o 17:39
"Krecze, matacze, klucze, podaje sprzeczne informacje" - wreszcie słowo prawdy Wałęsy TW Bolka. Spoko, swym wyznawcom może s... na głowy i będą zachwyceni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 marca 2016r. o 19:40
~Dedykacja dla emema i Pana M napisał(a): "Krecze, matacze, klucze, podaje sprzeczne informacje" - wreszcie słowo prawdy Wałęsy TW Bolka. Spoko, swym wyznawcom może s... na głowy i będą zachwyceni.


Tekst niezrozumiały .
Chyba dobrze że trzeba się zalogować .Oficjalnie niewielu zrobi z siebie mądrego inaczej.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
3 marca 2016r. o 20:08
M21W2 napisał(a): Jeżeli nie to skończą jak Wałęsa z 1% poparcia ...


sorry, ale Wałęsa we wszelkich sondażach ma stałą grupe 35 % popierających i ufających


Dopisane 03.03.2016r. o godz. 20:08:

a 25 % nie ma zdania
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciężko kapujacy M niezalogowany
3 marca 2016r. o 22:12
Ty nic nie rozumiesz ale obrażać Pisowcow w tym Ministra MON to ci łatwo przychodzi ty zakuty l...e.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2016r. o 22:26
mir.ko napisał(a):
M21W2 napisał(a): Jeżeli nie to skończą jak Wałęsa z 1% poparcia ...


sorry, ale Wałęsa we wszelkich sondażach ma stałą grupe 35 % popierających i ufającychDopisane 03.03.2016r. o godz. 20:08:a 25 % nie ma zdania


Prawdziwe poparcie to poparcie przy urnie, czyli w przypadku Wałęsy 1%.


Dopisane 03.03.2016r. o godz. 22:26:

"Tak to Sb współpracowało że mną"

Reszta "kwiatków" tutaj:

http://niezalezna.pl/77106-usiadzcie-zanim-przeczytacie-walesa-oglosil-sie-prorokiem

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Obrońcy Bolka niezalogowany
3 marca 2016r. o 23:27
Was prawda nie interesuje. Bo kto nie z Wałęsa ten wróg demokracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
4 marca 2016r. o 10:56
mir.ko napisał(a):
M21W2 napisał(a): Jeżeli nie to skończą jak Wałęsa z 1% poparcia ...


sorry, ale Wałęsa we wszelkich sondażach ma stałą grupe 35 % popierających i ufającychDopisane 03.03.2016r. o godz. 20:08:a 25 % nie ma zdania
Panie mir.ko z całym szacunkiem - jakby Pan czytał uważnie to by zrozumiał że mój post dotyczył wyborów i zapewne Pan pamięta wybory na Prezydenta z 1995 r. jak nie to przypomnę - zdecydowana wygrana Kwaśniewskiego a Wałęsa 1% .Jak się coś cytuje to w całości a nie zdanie wyrwane z kontekstu . Według sondaży dla mediów przychylnych PO ma wysokie a dla mediów PiS bardzo niskie , tak więc darujmy sobie dyskusję o sondażach .


Dopisane 04.03.2016r. o godz. 10:04:

~Obrońcy Bolka napisał(a): Was prawda nie interesuje. Bo kto nie z Wałęsa ten wróg demokracji.
Wiadomość w stu procentach prawdziwa , administracja portalu uniemożliwia wypowiedzi w temacie Lech Wałęsa niezarejestrowanym czego wcześniej nie było . Ci co krytycznie oceniali Wałęsę nie mogą się zarejestrować są odrzucani .


Dopisane 04.03.2016r. o godz. 10:41:

Moim zdaniem największe w życiu sukcesy odniosłem w tedy w 1970 do 1976 r wtedy więc wyprowadziłem swoją koncepcję bez większych strat , rozpoznałem przeciwnika . Tak powstały fundamenty pod zwycięstwo sierpnia 1980r .

Po osiągnięciu swoich założonych celów SB wyrzuciłem przy świadkach dwóch kierownikach zakładu gdzie pracowałem Można sprawdzić .Oczywiście nie darowali by mi tego czynu , ale .Opatrzność jak zawsze pomogła mi .

Na pożegnania SB powiedziałem że za chwilkę będziecie mieli nowy grudzień .Wybuch za chwilę Radom i uratował mnie jako laickiego proroka poraź kolejny .Nic dodać opatrzność pomogła PROROKOWI .


Dopisane 04.03.2016r. o godz. 10:56:



Dodano: 02.03.2016 [11:09]
„Wałęsa, donosiłeś!; Ofiara „Bolka” chce 100 tys. zł - niezalezna.pl

Henryk Jagielski – według akt IPN ofiara donosów TW „Bolka” - postanowił zareagować na słowa Lecha Wałęsy. Były prezydent nazwał działacza opozycji w PRL agentem SB. Ten czuje się pokrzywdzony i w wywiadzie dla „Super Expressu” powiedział, że zamierza o swoje dobre imię walczyć w sądzie. Dodatkowo były pracownik Stoczni Gdańskiej nie przebiera w słowach, mówiąc o Lechu Wałęsie: – To taki wół i prostak – mówi.

Z opublikowanych akt IPN wynika, że Lech Wałęsa miał donosić na swojego kolegę z pracy, Henryka Jagielskiego.
Robił wszystko, żeby dowiedzieć się, co nasz wydział planuje zrobić na 1 maja. Mieliśmy iść wtedy z grupą z czerwonymi flagami i rzucić nimi pod trybuną. Pamiętam, że osobiście z nim o tym rozmawiałem. I co się później okazało? Nasz plan się nie powiódł, bo służby były na niego przygotowane
– powiedział w rozmowie z „Super Expressem” Jagielski, współorganizator strajku w Stoczni Gdańskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Do obrońców Bolka czyli Lecha Walesy niezalogowany
4 marca 2016r. o 12:10
Abyście nie zaslugiwali na piętno ignoranta mów proszę wpisać w wyszukiwarkę: telewizjarepublika. Następnie z grupy programów wybrac:1/. Zadanie Specjalne i 2/. Kulisy Manipulacji. Rewelacja. Niesamowite wrażenia. Mną wstrząsnęło. Ciekawe co na to emem i Pan M czy falco - tuzy - "inteligencji".



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza