Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Do kogo z nietrzymaniem moczu

13969
#adra nieaktywny
23 lutego 2016r. o 12:04
Witam. Problem dotyczy mojej babci. Czy ktoś tutaj może polecić dobrego specjalistę w okolicy, urologa prywatnie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 lutego 2016r. o 12:33
Myślę że ginekolog wystarczy. Polecam dr Jeka-w piatki przyjmuje ul Gdańska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
23 lutego 2016r. o 12:33
Myślę że ginekolog wystarczy. Polecam dr Jeka-w piatki przyjmuje ul Gdańska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~merlin niezalogowany
24 lutego 2016r. o 7:45
Moja żona miała to po urodzeniu dziecka. Jeździlismy do Wrocławia, konkretnie do kliniki na ulicy Widok. Tutaj masz kontakt: http://proclinic.pl/oferta/nietrzymanie-moczu/ . Jest tam opcja wykonania zabiegu laserowego na nietrzymanie oczu, który pozwala odbudować kolagen . Jest to zabieg nieinwazyjny . Ogólnie cała sytuacja była bardzo stresująca dla żony ale teraz po zabiegu czuje się o wiele lepiej oraz dobrze, że się tam zgłosiła. Cena nie jest niska bo to prawie 3 tys. ale daje lepsze efekty niż standardowe leczenie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lutego 2016r. o 8:58
Zabieg nazywa się "mona lisa". Poszukaj w necie znajdziesz taniej niż 3 tyś.. W Jeleniej babka bierze 1 tyś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~znawca tematu niezalogowany
24 lutego 2016r. o 12:49
Pani Jola Kamyszek-położna zajmuje się problem wysiłkowego nietrzymania moczu. Operacje to zawsze ostateczność. Więc może najpierw tu. Prowadzi szkołę rodzenia naprzeciw shimano w B-cu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lutego 2016r. o 13:16
dr Choma tez wykonuje te zabiegi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Smiglat niezalogowany
16 marca 2016r. o 16:05
Znajoma miała ten problem i pojechała aż do Warszawy, żeby sobie z tym poradzić. Przeczytaj ten tekst http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/nietrzymanie-moczu-ten-problem-mozna-rozwiazac Może Ci w czymś pomoże.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.