Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekrutacja do miejskich przedszkoli publicznych
~mama trzylatka niezalogowany
25 lutego 2016r. o 17:11
W poprzednich latach nie było problemów d dostaniem się trzylatków do publicznego przedszkola, ale w tym roku jest problem. Większośc sześciolatków zostaje w przedszkolach blokując miejsca innym. Obeszłam dzisiaj WSZYSTKIE publiczne przedszkola, w żadnym nie ma szans, częśc nawet nie prowadzi rekrutacji. W prywatnych "może", bo czekają na osoby, które deklarowały się wcześniej....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
25 lutego 2016r. o 18:21
Tylko do jednego wybranego przez ciebie przedszkola
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
25 lutego 2016r. o 18:25
Ja nie wiem w ogóle dlaczego to jest problem, przeciez w dawnych latach sześciolatki też były w przedszkolach i nie było takich problemów jak teraz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama trzylatka niezalogowany
25 lutego 2016r. o 18:35
~Mama napisał(a): Ja nie wiem w ogóle dlaczego to jest problem, przeciez w dawnych latach sześciolatki też były w przedszkolach i nie było takich problemów jak teraz.

Ale teraz zamiast pójśc do szkoły zostają na drugi rok w przedszkolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
25 lutego 2016r. o 18:37
~Mama napisał(a): A czy ktos orientuje sie do ilu przedszkoli mozna składac wniosek na jedno dziecko?


Wybrać można 3 przedszkola, jeśli nie dostanie się do pierwszego to jest możliwość jeszcze w drugim lub trzecim.Ostatecznie przyjęte może być tylko w jednym publicznym przedszkolu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 niezalogowany
27 lutego 2016r. o 10:21
Z tego co wiem, to we wszystkich przedszkolach jest wolnych 57 miejsc (na chwilę obecną). w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci ur. 2010r., później kolejno 2011, 2012 i 2013. A za to, że nie ma miejsc w przedszkolach podziękujcie tym co rządzili 8 lat i zamykali przedszkola, narobili burdel w oświacie i teraz się cieszą :)
A to, że rodzice dzieci ur. w 2010r. zostawiają dzieci w przedszkolach świadczy tylko o tym co sądzą o przygotowaniu szkół dla dzieci 6 letnich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
123
#Hotblooded nieaktywny
27 lutego 2016r. o 20:15
Ciekawe czy mamy 3 latków posla swoje dzieci w wieku 6 lat do szkoły. Bo widać, że mają wielkie prenensje, że my rodzice 6 latków nie chcemy zabierać im roku dzieciństwa!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama trzylatka niezalogowany
28 lutego 2016r. o 11:28
Hotblooded napisał(a): Ciekawe czy mamy 3 latków posla swoje dzieci w wieku 6 lat do szkoły. Bo widać, że mają wielkie prenensje, że my rodzice 6 latków nie chcemy zabierać im roku dzieciństwa!

Ja doskonale rozumiem tych rodziców, również nie wysłałabym swojego dziecka w wieku 6 lat do szkoły. Pretensje o to, że moje trzyletnie dziecko po dwóch latach uczęszczania do żłobka nie ma już tam miejsca mam tylko do osób rządzących krajem.... Nie pomyśleli o małych miastach, gdzie przedszkoli jest mało a wypłaty.... Hm... takie sobie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza