Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Kierowcy z Bolesławca i okolic - DBL

3145
#hemi nieaktywny
26 lutego 2016r. o 20:11
Ludzie ,co innego dynamiczna jazda a co innego łamanie przepisów , odróżnijcie to do jasnej cholery.

Ja tam patrze na sygnalizator (a nie na telefon,radio,pania w kapeluszu czy reklame na słupie) i jak jest czerwone z pomarańczowym to jedynka i wio i to dynamicznie ,bez zadnego upalania ,ale po prostu dynamicznie ruszam ,a nie pooowoooli bez pospiechu :(

Poza tym w terenie zabudowanym obowiazuje 50km/h ,nie 20,czy 30km/h, i szlag mnie trafia jak widze na normalniej ulicy ,nie przed szkołą ,gdzie istnieje jakies ryzyko wbiegniecia itp.,ale normalnej ulicy jak ktos rusza jak muł ,poooowoli sie rozpedza i jedzie 40km/h w porywach.

Ludzie dynamika ,to nie łamanie przepisów ,do jasnej cholery weźcie cos sie zbierajcie z tych świateł,właczajcie kierunek jak zjeżdżacie z ronda i nie myslcie,ze jestescie sami !!

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
26 lutego 2016r. o 20:12
usuńcie ten niepotrzebny temat !! !! !! !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cc niezalogowany
26 lutego 2016r. o 20:38
renegat napisał(a): usuńcie ten niepotrzebny temat !! !! !! !! !! !! !!


dlaczego nie potrzebny , co boli du** że jeździć nie potraficie ?
trzeba uzmysławiać tych wszystkich "kierowców" którzy znaleźli prawo jazdy w kinder jajku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DLW niezalogowany
26 lutego 2016r. o 21:07
W tym Boleslawcu sami mistrzowie świata, dynamiczni i eksperci w przepisach a co trzeci z Kauflanda wyjeżdza w lewo !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12917
#infoSS nieaktywny
26 lutego 2016r. o 21:27
jak ci się nie podoba to wracaj do swojego zadupia DLW
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
26 lutego 2016r. o 21:28
~cc napisał(a):
renegat napisał(a): usuńcie ten niepotrzebny temat !! !! !! !! !! !! !!


dlaczego nie potrzebny , co boli du** że jeździć nie potraficie ?
trzeba uzmysławiać tych wszystkich "kierowców" którzy znaleźli prawo jazdy w kinder jajku

nic mnie nie boli, potrafię jeździć i jeżdżę dobrze, uważam się za dobrego i doświadczonego kierowcę prawko mam 19 lat gdzie zdawało się jeszcze na fiaciku 126p. był okres w moim życiu że robiłem 150-200 tyś. km rocznie jako zawodowy, teraz prywatnie do 50 tyś km/rok, więc mi nie P.I.E.R.D.O.L. o bólu dupy !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cc niezalogowany
26 lutego 2016r. o 21:33
renegat napisał(a):
~cc napisał(a):
renegat napisał(a): usuńcie ten niepotrzebny temat !! !! !! !! !! !! !!


dlaczego nie potrzebny , co boli du** że jeździć nie potraficie ?
trzeba uzmysławiać tych wszystkich "kierowców" którzy znaleźli prawo jazdy w kinder jajku

nic mnie nie boli, potrafię jeździć i jeżdżę dobrze, uważam się za dobrego i doświadczonego kierowcę prawko mam 19 lat gdzie zdawało się jeszcze na fiaciku 126p. był okres w moim życiu że robiłem 150-200 tyś. km rocznie jako zawodowy, teraz prywatnie do 50 tyś km/rok, więc mi nie P.I.E.R.D.O.L. o bólu dupy !! !! !! !!

więcej kultury kolego ja też mam od 16 lat i się tym nie chwalę ale temat jest dobry wg mnie bo niektórzy może zmądrzeją i zauważą jak jeżdżą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3894
#renegat nieaktywny
26 lutego 2016r. o 22:00
chodziło mi jedynie o to że zakładanie o tym tematu tu nic nie pomoże niedzielni kierowcy zawsze będą niedzielnymi kierowcami, sam mam nieraz wysiąść i przy......dolić pałą za nieumiejętną jazdę, za nieużywanie kierunkowskazów itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.