Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Kierowcy z Bolesławca i okolic - DBL

2346
#gustaw nieaktywny
26 lutego 2016r. o 8:45
~driverka napisał(a): Zgadza się.Większość Bolesławieckich kierowców prowadzi jak siermięgi.Zero dynamiki jazdy i orientu na skrzyżowaniach.Stoi taki jeden z drugim przed skrzyżowaniem i trybi niewiadomo nad czym gdzie za ten czas by kilka zdążyło śmignąć.Na światłach też zresztą ta sama bajka.Zielone już dawno świeci a ten dopiero przymierza się do startu.Nawet eLki robią to szybciej.Dobra rozumiem...skończyło się pracę o 14 to się wlecze taki jeden z drugim bo już mu się nie spieszy ale do cholery inni pracują jako kierowcy,dostawcy,kurierzy i nie skończą według planu przez takiego jednego i drugiego bo ziarnko do ziarnka i godzina w plecy.O pieszych"świętych krowach"już nawet nie wspomnę bo szkoda słów.


Ja zawsze długo stoje na skrzyżowaniach i światłach! Lubię jak za mną frajerzy się denerwują, mam videorejestrator i wysyłam filmiki tam gdzie trzeba. Czekajcie na mandaty !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~trolol niezalogowany
26 lutego 2016r. o 8:56
Przez co sam łamiesz przepisy :D i te twoje filmiki też cie obciążają inteligencie :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2016r. o 9:02
~cc napisał(a):
~ napisał(a):
~wiesiu napisał(a): Co sądzicie o kierowcach z bolca i okolic ? moim zdaniem niektórzy z nich jeżdżą jak ślimaki , niektórzy stoją po 5 min na skrzyżowaniu z którego mogą bezpiecznie a wyjeżdżają z niego w najmniej nie odpowiednim momencie... aż krew człowieka zalewa , poźniej nie dziwne że przez takie osoby jest tyle wypadków i nie mówię to o DLW tylko o DBL i okolicach apel do wszystkich ślamazarnych - żwawiej kierowcy żwawiej !
A dokąd tak się śpieszysz człowieku?To ty łamiesz przepisy,..


dynamiczna jazda a pośpiech to 2 różne rzeczy
Dynamiczna jazda to wyprzedzanie na'podwójnym',a pośpiech to niebezpieczeństwo jakie stwarzasz innym,tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2016r. o 13:20
gustaw napisał(a):
~driverka napisał(a): Zgadza się.Większość Bolesławieckich kierowców prowadzi jak siermięgi.Zero dynamiki jazdy i orientu na skrzyżowaniach.Stoi taki jeden z drugim przed skrzyżowaniem i trybi niewiadomo nad czym gdzie za ten czas by kilka zdążyło śmignąć.Na światłach też zresztą ta sama bajka.Zielone już dawno świeci a ten dopiero przymierza się do startu.Nawet eLki robią to szybciej.Dobra rozumiem...skończyło się pracę o 14 to się wlecze taki jeden z drugim bo już mu się nie spieszy ale do cholery inni pracują jako kierowcy,dostawcy,kurierzy i nie skończą według planu przez takiego jednego i drugiego bo ziarnko do ziarnka i godzina w plecy.O pieszych"świętych krowach"już nawet nie wspomnę bo szkoda słów.



Ja zawsze długo stoje na skrzyżowaniach i światłach! Lubię jak za mną frajerzy się denerwują, mam videorejestrator i wysyłam filmiki tam gdzie trzeba. Czekajcie na mandaty !!

Lecz sie psycholu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Może niezalogowany
26 lutego 2016r. o 14:45
Do gustaw.
A nie pomyslales że później w sądzie musisz się pokazać. Wtedy ktoś może się zająć twoim autem a może i nawet tobą. Jak już podpierniczasz musisz liczyć się z różnymi ludźmi. Ciekawe czy masz jakiś znajomych czy tylko nieznajomych podkapcasz??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DLW niezalogowany
26 lutego 2016r. o 15:03
Niech chłopina robi pożądek w tym Bolcu !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2016r. o 15:09
popieram Cię masz rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lutego 2016r. o 15:21
popieram Cię masz rację
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.