Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

~~julia 19 sierpnia 2021r. o 17:33
~~ napisał(a): O czym wam się marzy , uczciwość ,
To pan Kaźmierz i Emem tym kołem kręcą ,
Oni wybierają co im pasuje , jak temat o PiS-ie w negatywnym słowa znaczeniu ,
Akceptacja natychmiastowa ,
Temat nie wygodny , nie ma akceptacji.
Ot taka redakcja neutralna sobie .

Temat nie wygodny , nie ma akceptacji- tematy są akceptowane wtedy, gdy nie łamią zasad portalu, ani nikogo nie obrażają
Pozdrawiam, redakcja portalu Bolec.Info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL 19 sierpnia 2021r. o 17:55
~~Marengo Oczar napisał(a): Dublerów usuwam jak tylko zobaczę nie mój wpis, ale sądzę, że mój styl wypowiedzi jest dość charakterystyczny. Pozdrawiam, administracja portalu Bolec.Info (julia)

Znaczy co? Każdy kto się podpisze "julia" będzie kasowany?
Moderator(ka) która wali z tyldy... No przecież to... śmieszne

PIS=PO=PRL
~~Marengo Oczar 19 sierpnia 2021r. o 20:52
--julio ,chyba nie załapała Pani
pod wpisem horus ,bez awatara (dubler )
panny to samo ,i kilkoro innych (dublerów )
co prawda dość dobrze podróby odróżniam .,
ale robi się hasiok
4335
Pannazdzieckiem 21 sierpnia 2021r. o 8:02
Julio żeby nie było burdelu na portalu jeszcze raz zwracam się zuprzejmą prośbą do właścicieli o przywrócenie numerów IP .

A tak nawiasem interfejs komóry nie pozwala dołączyć obrazka , czyli dupa na całego . U znajomych w celi niebieska łezka też nie działa , tak jak chciałby Marcin .

Miłej soboty Droga Julio ... zrób coś , bo mnie Kolega Klucznik pokonuje w propagowaniu teorii spiskowych :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
~~julia 25 sierpnia 2021r. o 14:30
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Marengo Oczar napisał(a): Dublerów usuwam jak tylko zobaczę nie mój wpis, ale sądzę, że mój styl wypowiedzi jest dość charakterystyczny. Pozdrawiam, administracja portalu Bolec.Info (julia)

Znaczy co? Każdy kto się podpisze "julia" będzie kasowany?
Moderator(ka) która wali z tyldy... No przecież to... śmieszne

Nie, jeśli są w tym temacie wpisy, które z założenia mają się "podszywać" pode mnie lub kogoś z redakcji to wtedy są kasowane. Nawiążę jeszcze do następnej wiadomości - jeśli ktoś również podpisuje się jako Horus, Pannazdzieckiem itd. to nie mamy na to wpływu, nie jest to nazwa zastrzeżona. Ich wypowiedzi mogą być moderowane dopiero wtedy, kiedy łamią regulamin.
Pozdrawiam, administracja portalu Bolec.Info
~~julia 25 sierpnia 2021r. o 15:14
Pannazdzieckiem napisał(a): Julio żeby nie było burdelu na portalu jeszcze raz zwracam się zuprzejmą prośbą do właścicieli o przywrócenie numerów IP .

A tak nawiasem interfejs komóry nie pozwala dołączyć obrazka , czyli dupa na całego . U znajomych w celi niebieska łezka też nie działa , tak jak chciałby Marcin .

Miłej soboty Droga Julio ... zrób coś , bo mnie Kolega Klucznik pokonuje w propagowaniu teorii spiskowych :D

Julio żeby nie było burdelu na portalu jeszcze raz zwracam się zuprzejmą prośbą do właścicieli o przywrócenie numerów IP - Nie jestem pewna, ale jako portal nie możemy udostępniać IP użytkowników bez potrzeby. IP jest traktowane jako rodzaj danych osobowych, więc ze względu na ich ochronę nie możemy tego robić. Dopiero w przypadku, gdy ktoś zgłosi sprawę na policję, że jest obrażany/ktoś mu grozi możemy to zrobić na życzenie policji. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jeśli się mylę, wskaż proszę przepis, który nie zakazuje udostępniania IP.
Kolega Klucznik- przepraszam, ale nikt z redakcji nie czyta komentarzy i forum z własnej woli, więc nie mam pojęcia kto jest kim.
6979
E 27 sierpnia 2021r. o 6:51
Julio:) zapytam po raz kolejny.
Dlaczego nie przywrócono podglądu, który pozwala na weryfikację własnych błędów przed opublikowaniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
~~skorn 30 sierpnia 2021r. o 14:33
~~julia napisał(a):
Ktoś napisał: E napisał(a): Julio:) zapytam po raz kolejny.
Dlaczego nie przywrócono podglądu, który pozwala na weryfikację własnych błędów przed opublikowaniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Odpowiedź Emema: Zmieniliśmy oprogramowanie strony i wygląd forum i nie przewidujemy opcji podglądu. Rozważamy natomiast możliwość wprowadzenia edycji posta.

Julio tak się nie da ,kto Ci zaproponował moderację Bolca , wujek Kazimierz ? Bez obrazy ale jesteś kwiatkiem do kożucha .Ja od prawie 20 lat aplikuję i nic ,a Ty ni z gruszki ...
Proponuję spółkę , ja społecznie sprawy techniczne , Ty wizerunek .
Będą mieli się z pyszna te Horusy ,Panny ,Zbynki ,PRL-y ,DP i inne lewaki .Ja przekaz rządu + głos kościoła , Ty PR , Roman tu ,Roman tam ,gospodynie tu śpiewają , tu lepią pierogi. itp.
Przywrócimy portalowi jego miejsce .
Zgoda ?
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.