Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA ZSET Rakowice - Twoja szkoła
REKLAMA Rena zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

BolecForum - Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania, propozycje

~~D 31 sierpnia 2021r. o 8:08
~~to ja Horus napisał(a): w dupe sobie wsadzcie te zmiany

podpisem swojego posta łżesz jak pies....:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~julia 31 sierpnia 2021r. o 11:42
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~julia napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: E napisał(a): Julio:) zapytam po raz kolejny.
Dlaczego nie przywrócono podglądu, który pozwala na weryfikację własnych błędów przed opublikowaniem?
Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Odpowiedź Emema: Zmieniliśmy oprogramowanie strony i wygląd forum i nie przewidujemy opcji podglądu. Rozważamy natomiast możliwość wprowadzenia edycji posta.

Pozdrawiam, redakcja portalu Bolec.Info

Julio tak się nie da ,kto Ci zaproponował moderację Bolca , wujek Kazimierz ? Bez obrazy ale jesteś kwiatkiem do kożucha .Ja od prawie 20 lat aplikuję i nic ,a Ty ni z gruszki ...
Proponuję spółkę , ja społecznie sprawy techniczne , Ty wizerunek .
Będą mieli się z pyszna te Horusy ,Panny ,Zbynki ,PRL-y ,DP i inne lewaki .Ja przekaz rządu + głos kościoła , Ty PR , Roman tu ,Roman tam ,gospodynie tu śpiewają , tu lepią pierogi. itp.
Przywrócimy portalowi jego miejsce .
Zgoda ?

-kto Ci zaproponował moderację Bolca - jestem redaktorem tak, jak każdy inny członek redakcji. Moderatorem jest każdy redaktor i nie ma specjalnej funkcji moderatora wykonywanej przez jedną osobę. Ja robię to między pisaniem artykułów, robieniem fotoreportaży lub obsługą większości transmisji na żywo, pisałam o tym jakiś czas temu w odpowiedzi na wpis Horusa. Nie sądzę, by Emem chciał zatrudnić specjalną osobę do moderowania forum (zresztą w naszym regulaminie jest napisane, że nie musimy moderować forum, ani nie odpowiadamy za treści umieszczane przez użytkowników).
-wujek Kazimierz - nie, Emem
-Będą mieli się z pyszna te Horusy ,Panny ,Zbynki ,PRL-y ,DP i inne lewaki- nie usuwam postów ze względu na poglądy użytkowników. Usuwam wyłącznie posty zgłoszone do moderacji, które łamią regulamin. Samego formum, oprócz tego tematu, nie czytam.
Zgoda ? - Moderatorem możesz zostać dopiero po zatrudnieniu u nas, więc nie mogę decydować o takich rzeczach.
Pozdrawiam, redakcja portalu Bolec.Info
P.S. Wracam dopiero w październiku, więc do tego czasu nie będę moderować, ani odpowiadać w tym temacie.
~~Alabastrowa Perowskia 2 września 2021r. o 20:10
przerwa techniczna do pazdziernika ?
18442
PIS-PO-PRL 3 września 2021r. o 15:51
Tutaj cały czas jest przerwa techniczna ;)

PIS=PO=PRL
~~Horus 4 września 2021r. o 9:15
PIS-PO-PRL napisał(a): Tutaj cały czas jest przerwa techniczna ;)

u mnie też...;D
~~Henryk Sadowski 12 września 2021r. o 19:40
Jak odpowiedzieć na ogłoszenie jeśli nie ma telefonu?
~~Topazowy Tamaryszek 13 września 2021r. o 11:08
~~Henryk Sadowski napisał(a): Jak odpowiedzieć na ogłoszenie jeśli nie ma telefonu?

~~Henryk Sadowski napisał(a): Jak odpowiedzieć na ogłoszenie jeśli nie ma telefonu?

11060
sloneczko010981 22 września 2021r. o 12:03
Dzień dobry. Wczoraj dodałam ogłoszenie, które było widoczne, a dziś zniknęło. O co chodzi?
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.