Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja „Prędkość” - 220 mandatów i 2 nietrzeźwych kierowców
~z niezalogowany
29 lutego 2016r. o 13:46
~ napisał(a):
~z napisał(a):
~Anonim napisał(a): znow na koniec miesiaca statystyki trzeba poprawic.

A może i Tobie uratowali życie ?


jeżeli mandaty ratują życie to gratuluje.bardziej wspomagają budżet. ;( ;(

Musisz tylko trochę rozszerzyć myślenie: widok policjanta na drodze daje sygnał kierowcom do ostrzegania innych na drodze, po ostrzeżeniu inni zwalniają ( np. ze 140 na 90 km/h ) i mają więcej czasu na zahamowanie w przypadku pojawienia się człowieka na drodze lub w jej pobliżu. Tak to działa, czyli: mandaty ratują życie. Teraz mogę przyjąć gratulacje.
Zostań przyjacielem Policji i innych użytkowników dróg. Ja już jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
29 lutego 2016r. o 13:52
nie tylko ja się cieszę, większość z nas chce bezpiecznie korzystać z dróg a jak wszyscy wiemy idiotów za kierownicą nie brakuje - więc cieszy nie tylko mnie, fakt eliminacji przestępców drogowych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
29 lutego 2016r. o 14:30
Nawalonego w białym Vento DW... sam wystawiłem . Jechałem za nim i widziałem jak jedzie wężykiem i gasi światła (było to wczoraj po 22)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
29 lutego 2016r. o 14:42
Nawalonego w białym Vento DW... sam wystawiłem . Jechałem za nim i widziałem jak jedzie wężykiem i gasi światła (było to wczoraj po 22)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5918
#zbynek nieaktywny
29 lutego 2016r. o 14:49
~z napisał(a):
~ napisał(a):
~z napisał(a):
~Anonim napisał(a): znow na koniec miesiaca statystyki trzeba poprawic.

A może i Tobie uratowali życie ?


jeżeli mandaty ratują życie to gratuluje.bardziej wspomagają budżet. ;( ;(

Musisz tylko trochę rozszerzyć myślenie: widok policjanta na drodze daje sygnał kierowcom do ostrzegania innych na drodze, po ostrzeżeniu inni zwalniają ( np. ze 140 na 90 km/h ) i mają więcej czasu na zahamowanie w przypadku pojawienia się człowieka na drodze lub w jej pobliżu. Tak to działa, czyli: mandaty ratują życie. Teraz mogę przyjąć gratulacje.




Zostań przyjacielem Policji i innych użytkowników dróg. Ja już jestem.



POpieram cię POlicja POwinna dyżurować przy przejściach dla pieszych.Oczywiście twoi przyjaciele stoją w miejscach najbardziej niebezpiecznych,i przeprowadzają niewidome staruszki przez ulicę.Ty jesteś taki łagodny,a partnerka ostra. Dlatego jesteś sam ?I kochasz policję ?



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
29 lutego 2016r. o 14:49
Przydałaby się jeszcze akcja straży miejskiej podtytułem zaśmiecony Bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~speed niezalogowany
29 lutego 2016r. o 16:09
Szczególne brawa za akcje w Suszkach gdzie w jeden dzień stoi znak informujący o terenie zabudowanym a na drugi dzień go nie ma a nasi stróżowie prawa i tak kontrolują prędkość . Więc pytam się gdzie w tym logika skoro raz są znaki raz nie :D to jest chore !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~d niezalogowany
29 lutego 2016r. o 17:23
Zapraszamy z radarem do OTOK u tak pod wieczór ..........w sobotę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza