Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja „Prędkość” - 220 mandatów i 2 nietrzeźwych kierowców
~Przepisowo jezdzacy niezalogowany
29 lutego 2016r. o 18:03
Brawo! Czesciej prosze...chocby codziennie! Az im kasy na mandaty zabraknie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lutego 2016r. o 18:52
Marudery na zachodzie jakbyście jeździli tak jak w Polsce to dawno z głodu byście zdechli. Przykładem jest mój brat, którego w Holandii w kilka dni nauczono jak jeździć przepisowo. A mianowicie przyszło mu 5 mandatów za przekroczenie prędkości o 4km/h, 7km/h, 11km/h i 8km/h. Łączna suma za takie niewielkie przekroczenia wyniosła 224Euro.

W Polsce już dawno powinni zwiększyć kwotę mandatów conajmniej x3 wtedy moze coś by trafiło do tępych ludzi za kierownicą, że 50k/h to nie 80km/h
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
29 lutego 2016r. o 19:39
Ta i zmiana w Suszkach prędkości na 50 i trzepanie wszystkich co lecą z przyzwyczajenia.

ALE ,zagrozenie wcale tam się nie zmieniło,ograniczenie prędkości daje możliwośc zarobku na każdym kto jedzie zwyczajnie tak samo ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 lutego 2016r. o 20:32
~d napisał(a): Zapraszamy z radarem do OTOK u tak pod wieczór ..........w sobotę .
Popieram też powinni stać częściej w OTOKU :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
29 lutego 2016r. o 21:22
Ja w Niemczech przekroczyłem 25 w terenie 370 euro 1 miesiąc zakazu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fotorapid niezalogowany
1 marca 2016r. o 0:19
~ napisał(a):
~d napisał(a): Zapraszamy z radarem do OTOK u tak pod wieczór ..........w sobotę .
Popieram też powinni stać częściej w OTOKU :]
Dzisiaj w Otoku widziałem rozstawiony fotoradar przenośny, ale pewnie nakosili :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
1 marca 2016r. o 8:40
W ostatniej chwili zauważyłam ten fotoradar ale nie błysnęło :| Czy jak nie błysnęło to nie zrobiło zdjęcia ? Bo około 50 km/h jechałam, może nawet ciut ponad ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lck niezalogowany
1 marca 2016r. o 10:17
i bardzo dobrze, pora zrobić porządek z mistrzami prostej w terenie zabudowanym.Coraz więcej takich pseudo kierowców na naszych drogach. Cwaniaki w kraju a za granicą grzecznie prawym pasem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego