Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda szefem lokalnej ARiMR
~~Liliowy Jabłoń niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 17:06
~~Szafranowy Ognik napisał(a):
~Ceglany Cząber napisał(a): Kwi kwi kwi. Żal dupe ściska. Trzeba było startować na prezydenta z ramienia po czy nowoczesnej. Może też coś by spłynęło. Kwi kwi kwi.


Pozbyliśmy się złodziei z PO i wybraliśmy PiS NIE PO TO ŻEBY KRADŁ JAK ONI. Korytka widać pasują .Nie brzydzą się po takich świniach żreć.

Jak by nie PIS to dalej skręcał by meble za najniższą krajową .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 17:08
no proszę ...
to ten co to próbował mnie ''uciszyć '' przy zadawaniu zbyt trudnych pytań jakiemuś tam (p)osłowi ...ów ...
''koryto'' teraz całą gębą i ''chrum,chrum ''...

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszary Dąb niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 17:15
~~Liliowy Jabłoń napisał(a):
~~Szafranowy Ognik napisał(a):
~Ceglany Cząber napisał(a): Kwi kwi kwi. Żal dupe ściska. Trzeba było startować na prezydenta z ramienia po czy nowoczesnej. Może też coś by spłynęło. Kwi kwi kwi.


Pozbyliśmy się złodziei z PO i wybraliśmy PiS NIE PO TO ŻEBY KRADŁ JAK ONI. Korytka widać pasują .Nie brzydzą się po takich świniach żreć.

Jak by nie PIS to dalej skręcał by meble za najniższą krajową .


... ee, nieprawda, On ma kwalifikacje - siano z butów na kilometr mu wystaje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 czerwca 2018r. o 18:44
łał... nasz własny, lokalny Misiek. Śmiejecie się, a on może posprzątał koryto zanim z niego jeść zaczął :D
Młody, ambitny, wykształcony... jednym słowem - "fachowiec"
Powiedzieli mu wstąp do PISu, będzie fajnie... i nie kłamali

http://pis.org.pl/dokumenty
gdyby ktoś chciał do koryta, to tu można się zapisać. Amputacja kręgosłupa w pakiecie... ewentualnie zapisy u małego Jarka (Gowina) :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 18:48
to tak jak w przypadku Jakiego ...
początki w PO a lądowanie w pis

klasyczny przykład ''sprzedawania '' chociaż mistrzem w tym ''fachu'' jest niedościgniony rysio ''pysio-wędrowniczek ''

ale pisowski ''elektorat'' o tym wstydliwie milczy ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
24 czerwca 2018r. o 18:56
Nie gadaj tylko ankietę personalną członka wypełniaj. Rysio wypełnij i nie żałował, Pan Szymon wypełnił i też nie żałował :D

"Deklaruję miesięczną składkę członkowską w wysokości: PLN" - ja się na tym zatrzymałem. Nie wiem jakie koryto mi wpadnie, więc nie wiem na ile mogę sobie pozwolić :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 czerwca 2018r. o 19:49
nie,nie ...
wolę swoją ''betoniarę '' niż wejście między margines społeczny :]
o ich intelekcie nie wspomnę o jego przykłady mamy np. we wpisach ''wawrzynków'' i innych głom.bów jak ten co to ''kibicóje''(sic!)
zresztą kto czytał wypowiedz Jakiego o spływie ''Dunajem'' też miał niezłą ''bekę ''
ciekawe czy Jaki myli też konia z koniakiem ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowa Lawenda niezalogowany
24 czerwca 2018r. o 19:51
Szefowie ARiMR z nadania PiS otrzymywali nagrody za ciężką, uczciwą pracę i te pieniądze się im po prostu należały. Dzięki pracy członków rządu, wszyscy Polacy mogą cieszyć się z rozwoju Polski.

:D:D:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.