Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabiła matkę, teraz opowiada o trudnych relacjach
~ niezalogowany
5 marca 2016r. o 22:40
A ja odpuszczam tą konwersacje bo mam ważniejsze zajęcia niż mieszanie sie w sprawy innych, jutro jadę na narty ... .:) pozdrawiam szczerze:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 marca 2016r. o 22:42
Dobranoc D....P :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wsp niezalogowany
6 marca 2016r. o 6:37
Ciekawe czy wy byście wytrzymali znęcanie się matki nad wami . Ja mam taką matkę . Kontroluje jazdy moj krok , robi mi każdego dnia awantury o nieistotne rzeczy. Nienawidzi wszystkich moich znajomych. Nienawidzila każdego mojego chłopaka obecnego nienawidzi i wyzywa go . Czuje się makyretowana psychicznie i tez nie wiem ile wytrzymam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14448
#sadwaters nieaktywny
6 marca 2016r. o 9:34
Panie Moderatorze,
niech się Pan obudzi i zablokuje możliwość dodawania komentarzy.
Ludzie!
Nie macie prawa - absolutnie nie macie prawa ferować tutaj wyroków. Nie macie pojęcia, co przeżywała ta dziewczyna.
Łatwo jest mówić - dożywocie, "nie odbiera się życia(...)" - NIE MACIE PRAWA. Tyle.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
6 marca 2016r. o 9:56
sadwaters napisał(a): NIE MACIE PRAWA. Tyle.

Każdy ma prawo do własnego zdania... Ktoś podał tę informację do publicznej wiadomości więc musi się liczyć z tym, że będą również komentarze.
Moderator tu nic nie może pomóc.

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 marca 2016r. o 10:09
karmienie się czyjąś tragedią
podłość mediów największa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ffasf niezalogowany
6 marca 2016r. o 20:46
Jej matka nie znecala sie nad uczniami było całkiem na odwrót kto miał z nią lekcje wie jak było ale może wlasnie przez to jak ponizali ja uczniowie odgrywała się w domu na córce :( ja bym z taką matka kontakt zerwal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
6 marca 2016r. o 20:49
~Ffasf napisał(a): Jej matka nie znecala sie nad uczniami było całkiem na odwrót kto miał z nią lekcje wie jak było ale może wlasnie przez to jak ponizali ja uczniowie odgrywała się w domu na córce :( ja bym z taką matka kontakt zerwal


zakończ temat ciągniesz to czego nie powinno się w ogóle ruszać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.