Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zabiła matkę, teraz opowiada o trudnych relacjach
~aa niezalogowany
7 marca 2016r. o 15:36
Piszecie tak jakby oskarżona była niepelnoletnia i skazana na życie z tą matką. Mi na ogół jak czyjeś towarzystwo nie pasuje to stronie od takich osób. Dziwna sytuacja.nóż młotek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2016r. o 18:51
Bardzo Pani współczuję. Trochę lat na tym świecie przeżyłam i nie jednego doświadczyłam. Wiem jedno, nie wszystkie matki potrafią kochać swoje dzieci. Są despotyczne, zaborcze, opowiadają swoim sąsiadkom zmyślone historyjki o swoich córkach i synach. Doprowadzają do rozkładu małżeństwa swoich dzieci. Ile można znieść upokorzeń, kiedy taka matka gra na uczuciach wnuków w końcu. Nie wierzę, ze ta matka była dobrą matką, pragnącą tylko pomóc. Mam przemyślenia, że to osoba, która szkodziła Pani rodzinie, chciała ją zniszczyć, a nie budować prawidłowe rodzinne relacje. Są takie matki, które nigdy nie powinny mieć dzieci, bo nie szanują ich, tylko przez całe życie gnębią. Żal mi Pani, bo przez taką matkę Pani nie będzie mogła wychowywać swoich dzieci. Jakoś nie winię Panią i nie widzę winy w Pani. Żal mi, że nie będziecie z mężem i dziećmi razem. Oby Pani historia była przestrogą dla wtrącających się bezustannie do rodziny córki czy syna matek. Matka powinna być wspierająca, a nie wtrącająca !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 marca 2016r. o 20:06
Tak, to jest powód, żeby zrobić matce to, co owa córka zrobiła...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
7 marca 2016r. o 21:22
Obyś takiej matki nie doświadczył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroniebieski Maczek niezalogowany
15 kwietnia 2020r. o 23:25
Baba,z która mąż nie wytrzymał, z ludźmi konflikty, krzywdziła córkę dręcząc psychicznie, aż kobieta nie wytrzymała.
S****y obrońca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Śnieżnik niezalogowany
16 kwietnia 2020r. o 8:49
Jak było tak źle to po co wpuszczała matkę do swojego mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Śnieżnik niezalogowany
16 kwietnia 2020r. o 8:50
Jak było tak źle to po co wpuszczała matkę do swojego mieszkania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
16 kwietnia 2020r. o 21:09
~ napisał(a):
kc napisał(a): Jeśli dziewczyna zeznaje, że matka znęcała się nad uczniami, to uczniowie mają prawo wyrazić swoje zdanie, choćby w obronie dobrego imienia tej kobiety, bo ona sama już bronić się nie może.






Coś wam powiem. Niektórzy bronią tej Pani która nie żyje, że znali ją jak ich uczyła i że nie była taka jak to córka ją opisała. Uważam że córka znała ją z innej strony, z takiej która dla świata i otoczenia była zupełnie nie znana. Oczywiście instynktownie ludzie staja po stronie ofiary , nie żyjącej kobiety, bo morderstwo trzeba ukarać i nie ulega wątpliwości . Znam z autopsji przykład człowieka który dla otoczenia i innych ludzi do rany przyłóż bez skazy i winy , a w bezpośrednim kontakcie kiedy nikt nie patrzył to była osoba tak podła że nie do uwierzenia. Bardzo ciężko jest udowodnić że ktoś taki może być taką kanalia gnębiącą druga osobę. Osoba która ma poważanie w otoczeniu. Wręcz jeśli chcesz taką osobe obnażyć i jej podłość to ty lądujesz na celowniku.
Powiedzcie ile jest np takich katów domowych , którzy latami znęcają się psychicznie nad żonami , dziećmi. Katów , oprawców którzy mają w społeczeństwie opinie nieskazitelnej wręcz uprzejmej, dobrej osoby. Pełno jest takich , a udowodnienie czegokolwiek takiej osobie graniczy z cudem. Może było podobnie w tej rodzinie


"Nie zabijaj" to coś co powinno obowiązywać zawsze i wszędzie i nie ma usprawiedliwienia ... było naprawdę wiele wyjść z tej sytuacji - pierwsze to wyproszenie "madki" z mieszkania.

No jak zaczniemy usprawiedliwiać mordy na wrednych "madkach" to za mordy na wrednych teściowych chyba krzyże zasługi i ordery będziemy przyznawać, a niewiernych małżonków będzie można wieszać na ulicznych latarniach ...

W afekcie czy nie w afekcie mord jest mordem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza