Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

opłata audiowizualna-jak z ludzi zrobić 'wała'

2900
#falco nieaktywny
16 marca 2016r. o 19:12
za co?
a może na kogo mam płacić?
na kolejne ''krukówny'' co tam po pijaku mamroczą ''coś tam,coś tam''

ale jaki kraj ,takie traktowanie swoich obywateli ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
16 marca 2016r. o 19:58
u Astromarii można przeczytać na temat opłaty RTV:
"To jest nielegalne! Nie zawierałeś żadnej umowy ze spółką TVP SA. Ustawa o tzw. abonamencie dotyczyła TVP która była w PRL-u firmą państwową."

w ustawie o abonamencie jest napisane:
Opłaty abonamentowe pobiera się w celu umożliwienia realizacji misji publicznej,(...), przez jednostki publicznej radiofonii i telewizji.
Czy spółka S.A. jest publiczna, czy prywatna - to jest odpowiedź.


Dopisane 16.03.2016r. o godz. 19:58:

Właśnie o to chodzi Falco - trzeba zadawać pytania
tylko, co z tego, że forumowicze się wypowiedzą?
trzeba robić szum ale publiczny (jak te miejsca do picia alkoholu)



Dopisane 16.03.2016r. o godz. 19:58:

Właśnie o to chodzi Falco - trzeba zadawać pytania
tylko, co z tego, że forumowicze się wypowiedzą?
trzeba robić szum ale publiczny (jak te miejsca do picia alkoholu)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 21:01
płakać ,płacić i nie narzekać tv w potrzebie. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2016r. o 21:07
picie alkoholu w ''miejscu publicznym''?
kiedy sobie siądę w Rynku,pięknie wybrukowanym równie piękną kostką ,na przecudnej urody ceramicznej ławeczce z moim ulubionym Reedsem o smaku jabłuszka ,zaraz pojawią się nasi wspaniali ''rangersi'' ...
nieważne że grzecznie siedzę w promykach słońca ,podziwiam uroki samego Ratusza jak i witryn sklepowych ...
ci sami ''obrońcy moralności'' którzy ''szerokim łukiem' omijają ławeczki przy krytym basenie gdzie panuje sielska atmosfera ,gdzie ''rezydenci'' owych ławeczek szukają przyjaciół wręcz na siłę czego dowodem jest ''koluniu -poczęstuj papierosem '' lub ''koleżko -pożycz ...hehehe-50 gr.''
dlaczego o tym piszę?
bo takie mamy ''prawo'' a raczej takie przykłady pokazują jak prawa i tutaj brakuje...
to samo dotyczy ustawy o mediach z którymi żadnej umowy nie podpisywałem a więc nie jest a przynajmniej nie powinna być dla mnie wiążąca...
bo co zrobię kiedy (NIE) RZĄD ZADECYDUJE ŻE INTERCITY JEST GOTOWE DO PRZEWIEZIENIA MOJEGO DU.P.SKA. Z MIASA a DO MIASTA b W ZWIĄZKU Z TYM NAKŁADA NA MNIE OPŁATĘ abonamentową ...

czy generalizuję?...przesadzam?
oby tak... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 21:20
falco czy nie zauważyłeś że wszystkie paragrafy i inne bzdety są w trosce o obywatela(teraz jest z tym gorzej jak za komuny)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2016r. o 21:30
myślę że tak ,że masz rację ale co tam moje zdanie ...
jestem w opozycji do obecnego (nie) rządu jak i do poprzedniego byłem podobnie nastawiony...
zresztą co tam ...jestem jednym z tych z ''gorszego sortu'' :D
jest gorzej jak za komuny?
wytłumacz to ''skornom'' i ''alterom'' :D tego forum
oni zapewne płacą i płacić będą
nie tylko w formie ''abonamentu'' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 21:35
tym w/w daj spokój ,to ich broszka.jest wolność i swoboda niech żyje..........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
16 marca 2016r. o 23:37
masz rację
ja bym tylko dodał -''póki żyje'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie