Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bazylika murem za PIS

~~złodziej z Torunia niezalogowany
29 października 2023r. o 18:30
Raport hiszpańskiego RPO podaje, że ofiarą przemocy seksualnej w hiszpańskim Kościele padło prawie pół miliona nieletnich dziewcząt i chłopców.
Przez lata hiszpańscy biskupi twierdzili, że nadużyć seksualnych w ich diecezjach nie ma.
U nas też nadużyć seksualnych nie było, tylko pojedyncze przypadki albo złośliwe ataki na Kościół, prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klawisz z celi niezalogowany
30 października 2023r. o 18:34
https://www.money.pl/gospodarka/wielkie-dlugi-i-fortepian-za-milion-kupiony-na-prosbe-fundacji-o-rydzyka-tak-upada-znana-spolka-6957440190159392a.html

rydzyk i cały pis to antypolscy złodzieje. Księża też powinni rozliczać się publicznie z każdego grosza !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza