Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Europa ginie ,a oni sobie spacerują,,

~Life niezalogowany
23 marca 2016r. o 6:22
Dokladnie k1p :) Szkoda tylko, ze ludzie na tym portalu pokroju panny, niczego innego nie doswiadcza oprocz pieprzenia glupot na forum i ograniczenia sie do widokow boleslawieckich kominow :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 marca 2016r. o 7:13
~Life napisał(a): Dokladnie k1p :) Szkoda tylko, ze ludzie na tym portalu pokroju panny, niczego innego nie doswiadcza oprocz pieprzenia glupot na forum i ograniczenia sie do widokow boleslawieckich kominow :)


Do bani z takim Life :D

Dziecko drogie , w ubiegłym stuleciu przechadzałem się ulicami Mannheimu , i podziwiałem Fontannę pod Wierzą Ciśnień. Już wtedy były tam takie ulice , że ludzi tłum i ani jednego Niemca. Ale nie było agresji. Myślę , że Koleżanka K1p miała by odmienny pogląd , gdyby brała udział w ostatniej " zabawie " sylwestrowej w Kolonii. Jak wiadomo na prowincji żyje się spokojniej , chociaż i to nie jest regułą. Zaś jeśli chodzi o domniemany brak kultury na portalu , no cóż , nie mogę brać odpowiedzialności za wszystkich , lecz jeśli o mnie chodzi , mam rogatą duszę :D

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14407
#mecenaso nieaktywny
23 marca 2016r. o 9:48
Odezwali się ludzie ,którzy zobaczyli kawał świata :D światowcy :D fajnie to wygląda jak się zaczynamy poruszać w takim świecie pomiędzy patrolami uzbrojonymi po zęby :> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Autor niezalogowany
23 marca 2016r. o 9:50
K1p to kobieta a jak wiadomo kobiety poprostu są mniej mądre ładnie mówiac i to chyba tyle..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~taka ja niezalogowany
23 marca 2016r. o 10:51
Muzułmańskie przeznaczenie Ragnarok w mitologii skandynawskiej oznacza – w wolnym tłumaczeniu – przeznaczenie świata (dosłownie byłoby to „przeznaczenie bogów/władców”). Ludzkość ma wtedy pogrążyć się w wojnach, grabieży i przemocy, a bogowie, giganci, wskrzeszeni wojownicy z Walhalli i inne postacie mitologiczne – zewrzeć się w wielkiej bitwie i wybić nawzajem. Coś takiego faktycznie czeka Europę. Może za wyjątkiem udziału sił nadprzyrodzonych, choć wiara przynajmniej dla jednej stronykonfliktu będzie miała kolosalne znaczenie. Choć dzisiaj apokaliptyczny scenariusz wielu osobom może wydawać się mocno przesadzony, nadchodzący rok pokaże nam, że zagłada obecnego porządku świata jest nieunikniona, a czarne chmury widoczne na horyzoncie zwiastują prawdziwe geopolityczne tornado na miarę minionych wojen światowych czy narodzin komunizmu. Nawet największe zmiany biorą swoje źródło w odległych, często niepozornych przyczynach. Od ogłoszenia przez Karola Marksa teorii walki klasowej do powstania ZSRR minęło ponad pół wieku, a od przejęcia władzy w Niemczech przez Hitlera do wybuchu drugiej wojny światowej – sześć lat. Już od pewnego czasu widać, że Europę czeka seria stanów wyjątkowych i wojen domowych, a Unia Europejska nieuchronnie się rozpadnie. Fakty są jednoznaczne. To nie jest pytanie, czy Europa stanie się kontynentem muzułmańskim, tylko kiedy to się stanie i w jakich okolicznościach. W grę wchodzą trzy czynniki. Pierwszy – i właściwie wystarczający – to większa dzietność muzułmańskich imigrantów w stosunku do rdzennej ludności. Efekt jest tylko funkcją czasu. Do zeszłorocznego eksodusu przeliczniki dawały nam jeszcze ponad pół wieku dominacji etnicznej na własnym kontynencie. Niestety, kanclerz Angela Merkel otworzyła tamę i – zamiast strumyczka – do Europy dotarła prawdziwa powódź imigrantów. Nie da się jej już zatrzymać, bo sukces jednych popycha do wyprawy kolejnych. Do tego dochodzi czynnik trzeci, czyli unijne prawo do łączenia rodzin. Dzięki niemu każdy przyjęty imigrant będzie mógł ściągnąć do Europy swoich krewnych. Jeśli połączymy wszystkie te fakty, okaże się, że islam będzie dominującym wyznaniem w niektórych europejskich krajach już w ciągu kilkunastu, góra dwudziestu lat. Prawdopodobnie pierwszym muzułmańskim państwem w zachodniej Europie zostanie Belgia. Na ironię losu zakrawa fakt, że stolica tego kraju oraz całej Unii Europejskiej – Bruksela – zdążyła już wyhodować całe pokolenie islamistów, którzy wsławili się choćby udziałem w ostatnich zamachach w Paryżu,a wczoraj wysadzili się na brukselskim lotnisku i podłozyli bomby na stacji metro. A to dopiero początek....końca ;( Europa jaką znaliśmy...juz jej nie ma i nie bedzie.
z pozdrowieniami z Belgii :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 marca 2016r. o 11:10
mecenaso napisał(a): Ich nie wytępią ,szkoda tylko nie winnych ludzi.Oni mają przewagę ,terroryzm to potężna machina .Nie każdy muzułmanin to terrorysta, ale każdy terrorysta to muzułmanin. :| :| Dopisane 22.03.2016r. o godz. 23:21:
Pannazdzieckiem napisał(a): Im szybciej upadnie eurokołchoz , tym lepiej dla nas.
zgadzam się z tym ,przywrócić granice i niech każdy kraj dba o swój rynek .
"Niewinnych" pisze się razem, bo osobno zmienia całkiem sens twego wpisu. Ależ z ciebie mecenas...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxx niezalogowany
23 marca 2016r. o 11:38
Nie jestem wielbicielem PiS, ale dzięki nim czuję się w miarę bezpieczny, ciekawe ilu uchodźców już by było w PL jakby PO dalej rządziło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sel niezalogowany
23 marca 2016r. o 13:31
O tak zwłaszcza kiedy ministrem jest ten od wybuchów ha ha ha , możecie spać bezpiecznie a Płaszczak zadba o wasz sen na równi a" Antonym ".......jak zadbali o opony w limuzynie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima