Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wyłącznik termiczny

211
skorn
1 kwietnia 2016r. o 16:55
http://www.agd2000.com.pl/wylacznik-termiczny-dy-03g-220-240v-13a-50-60hz-t125.html

dostane cos takiego w Bolesławcu?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 17:43
sprobuj w elektroluxie na chopina....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2016r. o 20:31
a na alle drogo niema? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 kwietnia 2016r. o 16:18
nie ma, sherlocku

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vie niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 16:22
No i lipa, teraz wodę grzej jajcami, nowy czajnik tańszy niż termik :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 kwietnia 2016r. o 16:24
Pokaż mi czajnik elektryczny za mniej niż 10 zł.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 kwietnia 2016r. o 16:36
skorn napisał(a): Pokaż mi czajnik elektryczny za mniej niż 10 zł.

Na przykład http://olx.pl/oferta/czajnik-bezprzewodowy-holden-CID628-IDda1Bn.html#cda600c6de zawsze możesz się potargować i będzie za 9,99 :)
Ktoś Ci dobrze doradził, idź na Szopena a nie męczysz sprzęt :)
Jeżeli chcesz zaoszczędzić 15zł to kup uszkodzony (grzałka, płyta), wymień termik i będzie git ;) A jak też szkoda to mogę Ci kupić w prezencie, tylko nie miaucz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
2 kwietnia 2016r. o 21:48
Emem powinien założyć kącik "Porady Patrycji" . Myślę, że wszyscy na forum by mieli radość z takich pożytecznych i praktycznych porad.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo