Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
BolecSonda: Czy w mieście powinna powstać tablica smoleńska?
9176
kc
10 kwietnia 2016r. o 14:32
Kilka nadgorliwych osób wymyśliło sobie umieszczenie takiej tablicy w Bolesławcu a dziennikarze Bolecinfo dla zabawy rozdmuchują to wydarzenie do granic absurdu. Gratuluję profesjonalizmu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
10 kwietnia 2016r. o 14:39
kc napisał(a): Kilka nadgorliwych osób wymyśliło sobie umieszczenie takiej tablicy w Bolesławcu a dziennikarze Bolecinfo dla zabawy rozdmuchują to wydarzenie do granic absurdu. Gratuluję profesjonalizmu.


To nie dla zabawy. Emem robi to z rozmysłem. Intencje są oczywiste. Bolec od zawsze zarabia na kłótniach. To dlatego prowadzą taką politykę moderacji bez moderacji. Chyba, że są do moderacji zmuszeni.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 15:01
kc napisał(a): Pięć tematów na ten sam temat na portalu to zdecydowanie za mało. Proponuję jeszcze kilka :

Jaki kolor powinna mieć tablica ?
Co myślą ateiści o tym, żeby tablica była pod krzyżem ?
Czy Bolecnauci zorganizują zbiórkę pieniędzy na tablicę?
Gdyby tablica by miała być na cmentarzu, to w którym miejscu ?
Co sądzą o umieszczeniu takiej tablicy w Bolesławcu przedszkolaki ?




3 punkt już był :) myślę, że jednak poprzednie miejsce lepsze od krzyża :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 15:10
~aa napisał(a):
kc napisał(a): Pięć tematów na ten sam temat na portalu to zdecydowanie za mało. Proponuję jeszcze kilka :

Jaki kolor powinna mieć tablica ?
Co myślą ateiści o tym, żeby tablica była pod krzyżem ?
Czy Bolecnauci zorganizują zbiórkę pieniędzy na tablicę?
Gdyby tablica by miała być na cmentarzu, to w którym miejscu ?
Co sądzą o umieszczeniu takiej tablicy w Bolesławcu przedszkolaki ?




3 punkt już był :) myślę, że jednak poprzednie miejsce lepsze od krzyża :)


Kolejny pomysł na dzielenie społeczeństwa.
Moje zdanie : wszelkie pomniki, pomniczki tablice i tabliczki służą tylko lokalnym i innym politykom do promowania się przy okazjach ...

Przypominamy sobie o tych pomysłach przy rocznicach. Jedni gwiżdżą drudzy udają przeżywających a politycy mają używanie. Ostatnio mamy" wysyp" takich pomysłów.

Nie żyjących czcimy a żyjących nienawidzimy .Polskie piekiełko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 kwietnia 2016r. o 15:15
~aa napisał(a): 3 punkt już był :) myślę, że jednak poprzednie miejsce lepsze od krzyża :)


Najwidoczniej przeoczyłam, te tematy powstają w takim tempie...

Z wypiekami na twarzy oczekuję odpowiedzi, co na ten temat sądzą przedszkolaki, myślę, że to bardzo ważny głos w tej dyskusji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 kwietnia 2016r. o 15:20
~ napisał(a):
~aa napisał(a):
kc napisał(a): Pięć tematów na ten sam temat na portalu to zdecydowanie za mało. Proponuję jeszcze kilka :

Jaki kolor powinna mieć tablica ?
Co myślą ateiści o tym, żeby tablica była pod krzyżem ?
Czy Bolecnauci zorganizują zbiórkę pieniędzy na tablicę?
Gdyby tablica by miała być na cmentarzu, to w którym miejscu ?
Co sądzą o umieszczeniu takiej tablicy w Bolesławcu przedszkolaki ?




3 punkt już był :) myślę, że jednak poprzednie miejsce lepsze od krzyża :)


Kolejny pomysł na dzielenie społeczeństwa.
Moje zdanie : wszelkie pomniki, pomniczki tablice i tabliczki służą tylko lokalnym i innym politykom do promowania się przy okazjach ...

Przypominamy sobie o tych pomysłach przy rocznicach. Jedni gwiżdżą drudzy udają przeżywających a politycy mają używanie. Ostatnio mamy" wysyp" takich pomysłów.

Nie żyjących czcimy a żyjących nienawidzimy .Polskie piekiełko.


Bo co robić w deszczową niedzielę?
Jeśli nie kłócić się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aa niezalogowany
10 kwietnia 2016r. o 15:32
:) może warto go uwidocznić :) powtórnie. Skoro znaleźli się sponsorzy tablicy, dla których ona jest ważnym elementem miasta to w czym problem. A osoby, które rzeczywiście chcą pomóc domom dziecka i innym instytucjom będącym w potrzebie, niech pomagają... oczywiście z własnej woli. Jest czy jej nie ma nie robi mi różnicy ... ja nie wydałabym na to pieniędzy :) a przeszkadzać mi nie będzie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 kwietnia 2016r. o 15:33
~aa napisał(a): :) może warto go uwidocznić :) powtórnie. Skoro znaleźli się sponsorzy tablicy, dla których ona jest ważnym elementem miasta to w czym problem. A osoby, które rzeczywiście chcą pomóc domom dziecka i innym instytucjom będącym w potrzebie, niech pomagają... oczywiście z własnej woli. Jest czy jej nie ma nie robi mi różnicy ... ja nie wydałabym na to pieniędzy :) a przeszkadzać mi nie będzie ;)


amen :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie