Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzylatki bez szans na przedszkole?
~tylko PIS niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 15:07
~ napisał(a): hmmm ... a może porównać tą ilość z ilością dzieci, które nie dostały się w poprzednich latach + przeanalizować ilość dzieci w tym okresie (to nie trudne) ?
Ale po co ... bo wtedy artykuł byłby obiektywny ?
Brawo Wy!


Popieram.Miejsc jest od groma ,tylko POeówki nie umieją szukać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~G. niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 15:49
Kilka lat temu za państwowe przedszkole płaciliśmy tyle ile teraz za prywatne nikt nie płakał .Problem jest taki ,ze chciałoby sie za darmo ,program 500plus jest właśnie po to by pokrywać takie wydatki związane z opłatami lub wynajęciem opiekunki do dziecka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zamiana niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 15:57
Co na to pis-dobra zmiana te 500+ dać na przedszkole
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gosc niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 16:32
Nie każdy rodzina ktora ma trzylatka otrzyma 500 zl wiec nie rozumiem po co ciągnac temat 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mama niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 16:37
Koszt ok.320 zl jest bez jedzenia średnio 8 zł kosztuje dzien wyżywienia czyli łączna kwota sięga nie 320 zł tylko ok. 450 zł a nie każdą rodzinę stać żeby posłać dziecko do prywatnego przedszkola.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna M. niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 16:45
K'woli ciekawości:
Ilu sześciolatków w naszym mieście nie pójdzie do pierwszej klasy? A przy okazji, ilu rodziców podjęło decyzję o powtórnym posłaniu dziecka do pierwszej klasy? Na pewno ktoś do takich statystyk dostęp ma. Myślę, że to byłyby ciekawe dane.

P.S. Koszty posłania dziecka do prywatnego przedszkola przez niektórych rodziców są tu ładnie zawyżane. Dofinansowanie ze strony miasta jest naprawdę duże. Gdy usłyszałam o kwocie, którą płaci moja siostra, zaniemówiłam. Mam wrażenie, że "naście" lat temu drożej wychodziło posłanie dziecka do publicznej placówki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oki niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 16:53
Ma ktoś info gdzie są niby jeszcze wolne miejsca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kinia niezalogowany
13 kwietnia 2016r. o 17:33
Na 100% w Smerfikach na Jana Pawła II.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego