Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Agresywny pies - jak uniknąć pogryzienia
~Anonim niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 17:55
. W przypadku, gdy właściciel wałęsającego się psa jest znany, należy fakt ten zgłosić Straży Gminnej/Miejskiej lub Policji, która ma prawo nałożyć mandat na nieodpowiedzialnego właściciela zwierzęcia. To jest dobre tylko ,ze Straż Miejska nie stosuje kar wobec włascicieli psów,które zimowa pora marzna pod klatkami bo właściciele je nie wpuszczają pomimo,że ludzie zglaszali im takie zajścia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 kwietnia 2016r. o 18:47
wybaczcie ale jak to wytłumaczyć dziecku?
''pozycja żółwia''?
to nie zadziała na wszystkie rasy ale podstawienie ramienia i potężny cios w nos ,powali każdego psa...
ewentualnie uderzenie poniżej ucha ale to może być trudniejsze dla człowieka w stresie i od ruchliwości ruchów psa...


część Waszych porad jest ok (frontem do atakującego psa -to uchroni przed upadkiem a wtedy jesteście o wiele bardziej narażeni na pogryzienia)

chcecie więcej wiedzieć?
porozmawiajcie z fachowcami w tej dziedzinie -są na tutejszej komendzie

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 19:50
Jak wytłumaczyć dziecku? Najlepiej pokazać jak to ma zrobić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 19:54
jeżeli twój pies pogryzie moje dziecko to ja pogryzę ciebie i twojego psa :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 19:58
Jeśli twoje dziecko pogryzie moje dziecko albo mojego psa, to ja pogryzę ciebie:p
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucznick niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 20:28
~ napisał(a): Jeśli twoje dziecko pogryzie moje dziecko albo mojego psa, to ja pogryzę ciebie:p
a szczepiony żeś anonimie? :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~eliza niezalogowany
14 kwietnia 2016r. o 21:07
Zadzwonilam na policje bo moje dziecko boi sie psow a ta sama driga chodzi do szkoly.pies puszczony wolno.wlasciciela moze nie ugryzc obcych nie wiadomo.pijaki wlascicielami.dziecko idace do szkoly moze sie przestraszyc wybiec na ulice i wpasc pod samochorld.zadzwonilam na policje.powiedziano mi ze to nie odpowiadja tylko gmina.pies powinien miec kaganiec chociaz.a dziecko kiedy zaatakuje co ma zrobic?uwazam ze powinnnsie karac talich ludzi.chocazby zeby mieli nauczke.a nie ze ja mam obdzwodzic wszystkich zeby cos z tym zrobili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawska niezalogowany
15 kwietnia 2016r. o 8:57
Jak wygląda sytuacja prawna: Moje psy przebywają na mojej posesji (ogrodzone). Szczekają w nocy dość często i sąsiedzi się skarżą.
Grozi mi jakaś kara? odpowiedzialność finansowa lub karna?
W jaki sposób sąsiedztwo / władze Miasto mogą narobić mi kłopotów?
Czy mogę spać spokojnie? Przecież pies ma prawo szczekać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.