Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rekord w 500+
211
skorn
22 kwietnia 2016r. o 23:58
mir.ko napisał(a): A dziecko nie korzysta z 40 calowych tv ?


Czys ty zdurniał do reszty? Nie stac to nie kupujesz, a nie bawisz się w luksusy. Pomijam juz to, że przekątna ekranu ma się nijak do tego jak dziecko jest wychowywane.

Czy kazdy kto ma dziecko musi stawac się socjalistą? ; /


Dopisane 22.04.2016r. o godz. 23:58:

alter napisał(a): uważam, że w 95% rodzice wiedzą co dla ich dzieci jest najlepsze, i wykorzystają te środki na ich rozwój i wsparcie dla potrzeb rodziny


Tak jak pisałem w innym temacie, dac 1000 albo nawet 2000, będzie jeszcze większy dobrobyt.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 23:59
Luksus zaczyna się od 70 cali UHD. 40 cali dobre to 1500 zl. Uwazam ze dostęp nie tylko do lepszych tv ale takze do reszty elektroniki czy netu dla dzieci, wychowac i edukowac obecnie dzieciaki w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 kwietnia 2016r. o 0:00
skorn napisał(a):
Tak jak pisałem w innym temacie, dac 1000 albo nawet 2000, będzie jeszcze większy dobrobyt.


Jestem za :) To będą najlepiej wykorzystane środki z budżetu :0


Dopisane 23.04.2016r. o godz. 00:00:

skorn napisał(a):
Tak jak pisałem w innym temacie, dac 1000 albo nawet 2000, będzie jeszcze większy dobrobyt.


Jestem za :) To będą najlepiej wykorzystane środki z budżetu :0

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
23 kwietnia 2016r. o 0:06
Można by tez utworzyć tyle etatów w administracji państwowej, by całkowicie zlikwidowac bezrobocie.

Absurd, nie? Tak jak i wasze teorie gospodarcze. Nie macie zielonego pojęcia, skąd biorą się pieniadze.

Stąd już tylko krok do dodrukowywania pieniędzy. Bedziecie mogli sobie przybic piątki z PzD ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 kwietnia 2016r. o 0:10
Nie nastanie zaden dobrobyt tylko zmniejsza sie kolejki po chwilowki i do kasy zapomogowej. Polacy nie chca tej kasy ale jeśli nie mozna usunac milionowych umow/zlecen i pracy po 500 euro to rzady ten I następne beda pracowac tylko nad socjalem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 kwietnia 2016r. o 0:13
Juz min. 3 lata temu co piaty pracowal w budzetowce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
23 kwietnia 2016r. o 0:14
skorn napisał(a): Bedziecie mogli sobie przybic piątki z PzD ; )


Możemy i bez tego :)

Jestem przeciwny nadmiernemu dodrukowywaniu, ponieważ pieniądz traci na wartości. W końcowym efekcie będzie warty tyle co papier toaletowy ;)

Danie rodzinom więcej środków jest bardzo dobrym pomysłem. Powtórzę... uważam, że 95% środków zostanie wykorzystanych na rozwój dzieci i wsparcie rodziny :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 kwietnia 2016r. o 0:20
Absurdem jest to ze zerowe bezrobocie nie wiele zmieni. I tak mamy niskie. W tych rodzinach ktore korzystaja z radoscia z 500 plus pracuje tylko jeden rodzic ? Sa panstwa ktore moga sobie pozwolic na 40 % bezrobocia i po socjal szkoda im fatygi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima