Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

SKLEP GROSZEK NA PARKOWEJ ZAMYKANY PRZED CZASEM!!

~ja niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 21:02
Mam nadzieje ze przyjdzie I sie przyzna nie zycze sobie by ktos pisal o mnie na portalu publicznym pozwe go
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 21:31
~Adam napisał(a): Czy Wam tez tak sie zdarza,ze ten sklep zamykany jest przed czasem??Praktycznie 10minut przed czasem...
Zawsze jak jest blondyna...
Wk****a mnie to...

A co chciałeś sie dobić i nie było gdzie flaszki kupić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasjer niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 22:17
Dobrze że wykuryła gościa blondyna jest w porządku ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sąsiad niezalogowany
23 kwietnia 2016r. o 23:00
Wszystkie Panie kasjerki są spoko a Ty jesteś zwykłym baranem, a barany piją wode ze żłoba albo kwaśne mleko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14035
#Nina30 nieaktywny
24 kwietnia 2016r. o 15:43
~ja napisał(a): Wkurza ciebie to a mnie wkurza jak wlasnie taka osoba jak ty przychodzisz przed sama 11 I siedzisz do punkt 11na sklepie


jesli sklep jest otwarty do 11 to ma sie prawo przyjsc o 10.59...
prawo klienta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ninka niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 19:37
Jak komuś chce się pić po 23.00 to niech idzie na cpn zamiast spać, żenada czepiać się dwóch minut, tak potrafi tylko patologia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anna niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 19:57
Nina30 napisał(a):
~ja napisał(a): Wkurza ciebie to a mnie wkurza jak wlasnie taka osoba jak ty przychodzisz przed sama 11 I siedzisz do punkt 11na sklepie


jesli sklep jest otwarty do 11 to ma sie prawo przyjsc o 10.59...
prawo klienta


Prawo klienta? Klient ma tylko prawa, czy może też mógłby mieć chociaż odrobinę empatii? Przychodzenie na ostatnią chwilę nie jest w dobrym tonie. Proponuję z przekonania "klient to pan" zejść do poziomu "klient to partner" - wówczas relacje interpersonalne zaczną się układać życzliwiej, sensowniej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie-sklepowa niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 20:14
mam rozumieć że Wy - pracujący w warsztatach, w zakładach, w biurach itp kończycie pracę 10 minut przed końcem zmiany i czekacie spokojnie aż wasz czas pracy dobiegnie końca? A może Wy - uczniowie tu wypowiadający się - kończycie lekcje 10 minut przed dzwonkiem - bo nauczyciel chce te 10 minut odczekać w spokoju...? Jeśli sklep jest otwarty do 23 to mamy prawo wejść przed 23 i kupić co chcemy.. po co ta dyskusja..?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.