Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jaka cicha lodówka

13482
#komen nieaktywny
24 kwietnia 2016r. o 10:46
Poszukuje jak najcichszej lodówki - do 60cm szerokośći do 66cm głębokości i najlepiej o wysokości nie przekraczającej 180cm.


Z góry dziękuję za pomoc!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5183
magnum44
24 kwietnia 2016r. o 11:01
Polecam firmy Bosch.

Niczego w życiu nie należy się bać, należy to tylko zrozumieć. M.S.C.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 12:06
Elektroluks,mam piec lat 100%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 22:12
electrolux, moja dziala juz ok 8 lat, nadal jest cichutka i chlodzi dobrze ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2016r. o 23:23
~ napisał(a): electrolux, moja dziala juz ok 8 lat, nadal jest cichutka i chlodzi dobrze ;)



Każda będzie cicha - wystarczy wyłączyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 12:21
~ napisał(a):
~ napisał(a): electrolux, moja dziala juz ok 8 lat, nadal jest cichutka i chlodzi dobrze ;)



Każda będzie cicha - wystarczy wyłączyć.

no popatrz, a moja jest wlaczona....niemozliwe co????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Werek niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 12:47
Ja równeiż na to zwracałem uwagę. Miałem w poprzednim mieszkaniu bardoz głośną lodówkę i to buczenie faktycznie może być trochę wkurzające. Obecnie mam Candy CKCS6186IWV/1 . Prosta biała lodówka o dużej pojemności. Bardzo cicha, ma w środku wygodny rozstaw półek.
Najważniejsze również, że nie byla droga. Nie pamietam już ile dałem ale było to coś ok 1400 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13054
#kajtek68 nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 12:55
magnum44 napisał(a): ... Bosch.

Rozczarowali mnie trochę pralką.
A w zasadzie ... to żonę.



PS.
Siemens hula prawie od dwudziestki :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.