Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Głos w sprawie doktora Chudyby i jego "słynnego listu".

~ niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 11:50
A czy Filistyński wie ile kasy publicznej idzie na portal na którym pisuje bohaterka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 12:27
Może wie, może nie wie.
Po co ci to wiedzieć?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11368
#Redakcja Bolec.Info nieaktywny
26 kwietnia 2016r. o 14:15
Drodzy Bolecnauci,

Dzisiaj na forum pojawil sie wpis, w ktorym anonimowy autor stwierdzil "Konkurencja dokonała zmiany w swoim artykule.".

Wprawdzie z tresci posta nie wynikalo, kto jest konkurencja, ale otrzymalismy dzisiaj e-mail od pana Krzysztofa Gwizdały, redaktora naczelnego jednego z lokalnych portalu internetowych, w ktorym stwierdza on (cytujac post Bolecnauty): "Post zawiera nieprawdę.".

Jako, ze nie jestesmy w stanie zweryfikowac czy Bolecnauta ma racje czy nie - wylaczylismy powyzsze komentarz.

Pozdrawiamy,
Redakcja Bolec.Info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Anonim niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 15:47
Na innym portalu były zamieszczone tylko wybrane komentarze. Chciałam by zamieszczono treść listu aby każdy mógł się odnieść a nie był uzależniony od przesmiewczych komentarzy Pana Redaktora z istotnych.pl i wyrwanych z kontekstu treści. Jednak żaden mój komentarz nie został zamieszczony. Zapewne nie dopuszczony przez moderatora. List jest udostępniony na wboleslawcu.pl polecam by się zapoznać i poznać prawdę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dad niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 21:53
Jak tam Grazia :)? Kiedy wizyta w jakiejś szkole miejskiej? Buahaha :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sebastian niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 22:46
Gdzie odpowiedź prezydenta i jego radnego na list doktora Chudyby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stróz Kowalski niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 0:15
A co to za "persona" ten Chudyba - jakiś bolesławiecki autorytet, "wyrocznia" czy zbawca świata?
Pisał nie pisał kogo to - normalnego - obchodzi. Ludzie różne rzeczy robią jak się nudzą. Nawet z "doktoratem" puszczają bąki w towarzystwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Co się zdrzyło? niezalogowany
27 kwietnia 2016r. o 7:56
Cały ten artykuł redachtora, chamskie wypowiedzi przeciw osobie autora listu (którego przecież nie czytali) pod tematem i usuwanie komentarzy polemizujących z gołosłownymi opiniami o liście i OSOBIE autora, to znakomity przykład nierzetelności i manipulacji dziennikarskiej.
Jakie są fakty?
Fakty są takie, że po projekcji pewnego filmu doszło prawdopodobnie do propagowania wśród nieletnich ideologii (chorej) gender a także kontrowersyjnych wydawnictw tej ideologii. Spotkało się to z oburzeniem rodziców. Bulwersacja rodziców rozeszła się dość szerokim echem - dotarła m.in. do radnych i do dra Chudyby - wiceprezesa Stowarzyszenia Rodzina Polska. Do mnie też dotarła. Wobec tego, że nie był to pojedynczy sygnał, dr wystąpił z prośbą do Prezydenta (bo rzecz miała w placówce miejskiej) o sprawdzenie, czy prawdą jest, że doszło do próby demoralizowania dzieci PO seansie filmowym. (Swoją drogą artykuł sugerował nieprawdziwie, że to przeciw filmowi protestował autor listu).
Niestety, nie zrobiłem zrzutu tego - moim zdaniem - manipulatorskiego artykułu ani komentarzy pod nim. Mam jednak nieodparte wrażenie (nie tylko ja), że po upublicznieniu listu dra, zarówno treść artykułu jak i komentarzy uległa zmianie. Ale nie ma dowodów, więc możemy się mylić.
Jedno wydaje się pewne - artykuł nie był informacją o faktach (listu nie opublikowano, wyłącznie tendencyjne komentarze o nim), tylko próbą napuszczenia czytelników przeciw znanemu lokalnie społecznikowi i próbą ośmieszenia go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego