Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Głos w sprawie doktora Chudyby i jego "słynnego listu".

~Anna niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 15:03
Tajemnicą Poliszynela jest, czego "słynny list" dotyczył.

Dziś czytam o tym, że oparty był na "plotkach" itp. bzdury. Przyznaję, samego listu nie widziałam, nie czytałam, ale faktem jest, że kwestia kontrowersyjnych prelekcji związanych z realizacją w BOK-MCC projektu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej była w lokalnych mediach poruszana wielokrotnie i na pewno nie bezpodstawnie.

Próbowałam trzy dni temu umieścić komentarz na portalu, którego nazwy nie wymienię, pod tematem dotyczącym "słynnego listu". Przeczytałam, że komentarz czeka na decyzję moderatora. Czeka do teraz;>

Oto jego treść:

Jestem matką jednej z gimnazjalistek, która miała wątpliwą przyjemność uczestniczenia podczas wspomnianych prelekcji. Liczba mnoga wynika z faktu, że nie tylko przed tym filmem, ale podczas całego tegorocznego cyklu młodzieży były serwowane treści nieadekwatne do tematyki filmów, na które uczniowie przybywali z licznych boleslawieckich szkół. Dopiero po zmianie prelegenta sytuacja zmieniła się. Szkoda, że dopiero podczas ostatniego seansu. Problem poruszali rodzice podczas zebrań w szkole.
Sami nauczyciele również byli zażenowani tym, co przyszło im w kinie wysłuchać. Bardzo cieszę się, że ktoś wystosował list poruszający tę kwestię. Większość z nas, rodziców, uznała, że po prostu nie zgodzimy się na udział naszych dzieci w kolejnych edycjach projektu, jeżeli prelekcje będą wygłaszane przez osobę, która bardziej koncentruje się na swoich poglądach, niż na tematyce, problematyce trudnych filmów.

Jak widać, nie padło nawet nazwisko "prelegenta", tylko zostało przedstawione stanowisko "jednego z rodziców".

Boli mnie, że zamyka się ludziom usta. Jest mi przykro, że doktor Chudyba po interwencji w słusznej sprawie, mógł przeczytać tylko i wyłącznie krytyczne wypowiedzi na swój temat, a głosy poparcia dla jego kroku nie zostały przepuszczone przez moderację.

Nie znam osobiście pana doktora, by móc twarzą w twarz podziękować za interwencję, stąd ten wątek.

Młodzież zasługuje na dojrzałe i odpowiedzialne traktowanie, a nie na szalone "eksperymenty socjologiczne".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
25 kwietnia 2016r. o 18:01
Pisanie postów nie po linii redakcji tego faszyzującego portalu to zawsze loteria.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 19:21
Tam to można tylko chyba przychylne redakcji komentarze zostawiać?
Zabawne jest to, że ludzie tam na forum śmieją się z PiS'u i ich standardów, między innymi w mediach :)
Nie że się podlizuje, ale szacun dla redakcji Bolec.... za ich publikowanie wszystkich wpisów.
A do konkurencji to..... Grażyna drukuj tzn. Umieszczaj wpisy :D

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dr Konws niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 19:53
W swoim liÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ricky niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 20:01
Pisanie postów na tamtym lewackim nieistotnym portalu nie ma kompletnie sensu. Puszczane sÄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 20:19
Problem pojawiÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ob. niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 22:03
Ratuszowy jest zakładnikiem" istotnych manipulacji" ale obawa przed utratą "elektoratu" każe odsunąć prelegentkę z programu edukacji filmowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 kwietnia 2016r. o 7:04
Przypomnijcie mi proszę jak nazywa się ktoś, kto sprzedaje się za pieniądze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza