Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy pośrednicy rejestrujący auta utrudniają korzystanie z Wydziału Komunikacji zwykłym mieszkańcom?
~~xxx niezalogowany
30 maja 2024r. o 14:44
Jak ktoś tu wcześniej napisał, że ten "pośrednik" podchodzi do jednej pani i to ona po kolei mu te auta rejestruje i nie wydaje mi się żeby musiał wychodzić i ponownie stać w kolejce. W innych okienkach panie obsługują innych petentów i nie widzę tu żadnego problemu. Chcesz zarejestrować samochód, wstań rano, stań w kolejce i na pewno zarejestrujesz. Jakiś nieudacznik zrobił wielki problem z tego, że nie zarejestrował swojego samochodu i cały świat obwinia za swoje niepowodzenie. Doszukujecie się kogo żona, dziewczyna czy kochanka tam pracuje! Nie sobie pracuje, kogo to obchodzi! Także chłopie weź się w garść, pomyśl i na pewno uda ci się załatwić sprawę w każdym urzędzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka Boleslawca niezalogowany
30 maja 2024r. o 17:01
W dobie cyfryzacji Wydzial Komunikacji w Boleslawcu pracuje "na piechote". To zenada. Moze trzeba Pana Staroste wyslac na szkolenie do innego Starostwa zeby zobaczyl jak sie obsluguje klientow w XXI w.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kruczoczarna Portulaka niezalogowany
9 czerwca 2024r. o 12:05
Pośrednicy WON
Sam sobie załatwie sprawę w urzędzie, to pośrednictwo powinno być prawnie zabronione.
A z drugiej strony to niech durnie udostępniają swoje pełne dane osobowe takim KOMBINATOROM ich sprawa. Zobaczymy po czasie kto dostanie wezwanie do spłat kredytów itp.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
przedwczoraj o 4:57
Tak utrudniają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Lobelia niezalogowany
50 min. temu
nie ,nie utrudniają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie