Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławianie społeczeństwem informacyjnym
1
emem
25 kwietnia 2016r. o 21:41
Jacek - wielkie dzieki za ten komentarz i mile slowa! :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2016r. o 21:45
"... nasz portal uruchomiony został w dniu 17 maja. Tak, data uruchomienia Bolec.Info nie była przypadkowa. Właśnie w tym dniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego."

Kochany ememe, wiem, że ta teza pasowała do Twojego tekstu, ale Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego został ustanowiony w 2006 roku, czyli dwa lata po tym jak założyliście portal : ). I to nie jest z mojej strony hejt, tylko grzeczne zwrócenie uwagi, jako profesjonalny dziennikarz powinieneś takie rzeczy wiedzieć : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 kwietnia 2016r. o 21:52
kc napisał(a): Kochany ememe, wiem, że ta teza pasowała do Twojego tekstu, ale Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego został ustanowiony w 2006 roku


kc - swieta prawda - wszystko sie zgadza, od 2006 roku oficjalnie, wczesniej nieoficjalnie - takze pod nazwa Swiatowego Dnia Telekomunikacji :-)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bella niezalogowany
25 kwietnia 2016r. o 21:57
Jacek napisał(a): I ja lubię Skorna i tego co lubi Skorna, i tego co nie lubi Skorna. Kolego/Kloleżanko... ale kogo to obchodzi. Mają pozycję, mają użytkowników i chwała im za to, że z tego co lubią zrobili biznes, a nie siedzą na zasiłkach i pierdzą w stołki.

To są media lokalne. To nie Wyborcza czy Wasza Niedziela. Ludzie zarabiają pieniądze, i cokolwiek nie powiedzieć o Bolec.info to nie są lizidupy jak niektórym mediom lokalnym się zdarza. Jeśli trzeba przywalić to walą i na lewo i na prawo. Jeśli chcą pochwalić to chwalą i na lewo i na prawo. A jeśli ktoś chce im za to jeszcze zapłacić to chwała im za to, bo to znaczy, że się z nimi liczą.

To są ludzie, którzy te pieniądze wydadzą w piekarni, cukierni, na lodowisku, na basenie w sklepie...

To nie jest ich obowiązek prowadzić ten portal tylko ich prawo. Twoim obowiązkiem jest przestrzegać ich praw. Twoim prawem jest tu zaglądać i pisać. Korzystaj z tego prawa mądrze i pomódl się do swojego Boga by nikt nam tego prawa już nigdy nie zabrał.

Nikt z Redakcji nie jest zawodowym dziennikarzem, choć niejeden zawodowy im nie dorasta. Ja uważam, ze Bolec.info jest ważnym ogniwem w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego Bolesławca. I za to szacun dla Marcina &Company.


Piękna wazelina. Cud miód. Ten koleś "~lubie skorna" pisał, ze nie do konca jest tak jak napisał Jegomość. Tylko tyle. Nie musisz sie burzyć i tyle wazeliny od razu dawać. Poradzą sobie bez tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
25 kwietnia 2016r. o 22:01
emem napisał(a): kc - swieta prawda - wszystko sie zgadza, od 2006 roku oficjalnie, wczesniej nieoficjalnie - takze pod nazwa Swiatowego Dnia Telekomunikacji :-)


Aaa, wy po prostu przewidzieliście, że dwa lata później będzie tego dnia
ustanowione to święto : ) Szacun : ).

PS Cała reszta tekstu nawet sensowna z większością się zgadzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 22:03
Jacek napisał(a):
Nikt z Redakcji nie jest zawodowym dziennikarzem, choć niejeden zawodowy im nie dorasta. Ja uważam, ze Bolec.info jest ważnym ogniwem w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego Bolesławca. I za to szacun dla Marcina &Company.

Trochę Cię poniosło z porównaniem dziennikarskim :)
Ty tak uważasz i ok, tylko po co zaraz "tłustym drukiem"?
A ja uważam, że ważnym ogniwem są zwykli ludzie, którzy korzystają z portalu (forum) jak i firmy, które śię tutaj reklamują...
Jacku, jesteś tutaj najsłabszym ogniwem :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
25 kwietnia 2016r. o 22:16
masi napisał(a): A ja uważam, że ważnym ogniwem są zwykli ludzie, którzy korzystają z portalu (forum) jak i firmy, które śię tutaj reklamują...


Tez tak uwazam - bez Czytelnikow i reklamodawcow Portal juz by nie istnial :-)

Waznym ogniwem sa tez ci, ktorzy - bez wzgledu na to co robimy, co piszemy - zawsze neguja ;)

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
25 kwietnia 2016r. o 22:32
emem napisał(a):

Tez tak uwazam - bez Czytelnikow i reklamodawcow Portal juz by nie istnial :-)


Więc zrób coś dla nich i zwiększ zasoby :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie