Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

500+ czy ktoś już dostał kasę ?

~Ja niezalogowany
3 maja 2016r. o 11:18
Wniosek 23.04, 25.04 decyzja, 26.04 kasa na koncie. Mops Bolesławiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 11:55
No to pogratulowac bo Gops w Kruszynie dalej w dupie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Frank niezalogowany
3 maja 2016r. o 12:04
~Hehe napisał(a): Kurna zrobili nas w bambuko dobrze ze z uk nie wróciłem z czwórką dzieci na te polskie benefity bo dalej biedny bym był. Duda oklamales mnie mówisz wracaj nic nie rób a dam ci sianko i dalej mozesz pierdziec w stołek i chlać browarku!!! Oj nie ładnie nie ładnie!!!!dobrze zem nie głosował na PiS bo dałbym sie wykupczyc jak reszta naiwnych polaczkow hehe


Jakieś bzdury, kto Ci kazał gdziekolwiek wracać i po co?

Pieniądze są dla ludzi, którzy pracują na nasz budżet, a Ty w Anglii, czy w Szkocji szukaj kasy z socjalu, bo pracujesz na ich budżet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Moka niezalogowany
3 maja 2016r. o 13:39
~ napisał(a): No to pogratulowac bo Gops w Kruszynie dalej w dupie


mnie też to ciekawi. Brat dostał już kasę na czwórkę dzieci. Składał 1.04 a ja 5.04 i też nic. Inni z rodziny też podostawali. Czy to nie jest zależne od tego kto korzysta z opieki? ja nigdy nie korzystałam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wypelnij pole niezalogowany
3 maja 2016r. o 14:49
Za robote sie wziasc buractwo! Nie dawali nic tylko kradli dla siebie tzn PO zle bylo. Pis daje po 500 na drugie i nastepne dzieci tez zle... Ludzie... Żal mi was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 maja 2016r. o 15:24
W przyszłym roku mają dawać "za poczęte". Płatne od drugiego dnia po stosunku. Potrzebne dokumenty to 2 świadków i zdjęcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4964
#grakuz46 nieaktywny
3 maja 2016r. o 16:59
Witam serdecznie uczestników dyskusji. Pewnie juz ktoś poruszył temat , o którym chcę słów kilka od siebie dodać. Pomysł z dodatkiem 500 zł. jest ze wszech miar dobry, ale zawsze jest jakieś "ale". Odnoszę wrażenie, że pomysł jest niesprawiedliwy,przez niedoprecyzowanie. Moim zdaniem winny ograniczać dostęp do tych pieniędzy rozsądne widełki dochodowe, bo również moim zdaniem, trudno nazwać sprawiedliwym fakt, że ktoś otrzymujący najniższą krajową, a co gorzej zasiłek, otrzymuje owe 500 zł, jak i ten, kto ma dochód "grubo" powyżej średniej krajowej. Uważam też, że osoby, głównie kobiety, nazwijmy je "panna z dzieckiem" (a to tak bardzo nie "po Bożemu"mieć dziecko bez ślubu) powinny otrzymywać te paręset zł. nawet od pierwszego dziecka. Pełna nadziei wypowiedź urzędniczki państwowej o tym, że ktoś, kto ma duży dochód nie powinien się ubiegać o 500 zł. powalił mnie mnie całkowicie. A może ja gadam od rzeczy i czepiam się?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sylwia niezalogowany
3 maja 2016r. o 18:33
Ci z dużym dochodem dostaną na drugie a Tobie przekroczy o 5 zł dochód i nie dostaniesz na pierwsze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza