Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

?czy taka ma wyglądać UE?co nam jeszcze narzucą?

~Hehe niezalogowany
8 maja 2016r. o 15:00
Numer to dopiero będzie jak UK wyjdzie z UE. Jestem ciekaw i nie mogę się doczekać aż ta cała unia runie jak mór w Berlinie. A wtedy to już tylko pozostaje pakować mandziur i pożegnać się z UE... Bo napewno nie wyjdzie nam to na dobre!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7632
#VIP007 nieaktywny
8 maja 2016r. o 17:43
Pannazdzieckiem napisał(a): Myślę sobie Piotrze , że " Piękna Angela " , podobnie jak Kadafi i Husain też jest do odstrzału.
Witaj Piotrze czas okaże jak to będzie -niemiaszki zawsze coś ukręcili poza naszymi plecami-ja im tam nie wierzę .Pozdrawiam...[img=1462722041_uiyt5w3.jpg]

Pismo obrazkowe jest znane od tysięcy lat i jako forma przekazu jest nie zawodne,,, :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 maja 2016r. o 21:07
:D

Zaczynam się przekonywać Imienniku :)

Tyle tylko , że Sumerom na zdrowie nie wyszło :D Cywilizacji niet.
Nawet Grecy z bohaterami starożytności padli. Został się tylko patologiczny slams potomków angielskich złodziei , eksmitowany z ojczystej ziemi , mieniący się Imperium USA . A tymczasem , pomimo stosowanego niewolnictwa , Obywatele tegoż kraju mają więcej długu do spłacenia , niż statystyczny Polak. Wreszcie w czymś jesteśmy lepsi :D Światełko w tunelu ;)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 maja 2016r. o 21:54
Coraz więcej moich znajomych koleżanek spotyka się z "ciapatymi" , tej siły już nie powstrzymacie ! : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 maja 2016r. o 21:57
kc, na co czekasz, mogę Cię nawet podrzucić w jedną stronę! :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 maja 2016r. o 22:23
Gdzie podrzucić , masiulku ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
8 maja 2016r. o 22:30
kc, rozumiemy się bez słów, możesz się pakować! Wszyscy na tym skorzystają, ludzie na forum odpoczną... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
8 maja 2016r. o 22:42
Jak na moje oko, to Ty masiulku masz taki malutki problem, że nie rozumiesz kobiet i z żadną nigdy nie zrozumiesz się bez słów : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza