Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto zatrzyma lemingi?
~WM 83 niezalogowany
6 maja 2016r. o 21:34
~ napisał(a):
~WM 83 napisał(a):
~anty Kaczyzm napisał(a): Zabawny jest ten portal ,kilku po.....ych ...ów uważa się za patriotów i próbuje robić ludziom wodę z mózgu ,sami utopicie się w tym szambie które teraz napełniacie.


Masz racje jak słychać że się napełnia jak POwcy , KODowcy i komuchy kupczyją ze strachu że im się do dupy dobiorą lemingu ,... hahahaha ! Przyzwyczaj się !

Leming to wydymał twoją starą i spłodził ciebie,przygłupie


Brawo , stwierdzenie " twoja stara " pasuje do was KODowcy , POwcy i lemingi , wystarczy uderzyć w stół :) a już się odzywają.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WM 83 niezalogowany
6 maja 2016r. o 21:53
falco napisał(a): hehehe...
oj ...y,...y...

miejcie odwagę napisać to co dusicie w sobie ...dlatego nadrabiacie miną :D


Mam Ci napisać co mnie dusi ?

Krótka historia , Polski hodowca drobiu z rodziną ( z czasów przed 1983r , mieszkający w przybudówce przy własnej fermie drobiu , jakoś im się żyło , na wstawienie stada kredy z BGŻ , po skończonym odchowie dało się spłacić , i coś zarobić.

Po przejęciu władzy przez Solidarność , Wałęsę , Balcerowicza i cały meksyk co zrobili dla polski ( Hanna Gronkiewicz-Waltz była prezesem BGŻtu ) , czyli udu.pienie przez ich zielone światło ( w krótkim czasie brak paszy przez kilka tygodni dla naszych rodzimych hodowców i sprowadzanie drobiu z zagranicy , rozkaz odgórny likwidacji stad , po kilku dniach od likwidacji raptem sytuacja się normuje, przypadek ? wątpię ! ) , początek niszczenie tego co Polskie , moja rodzina odczuwa do dzisiaj , i nie powiesz mi że KODowcy to dobre ludki , to są te same osoby co wtedy , dalej próbują niszczyć i wyprzedawać Polskę , naszą ziemię , nas Polaków. Obozy pracy , wszędzie gdzie się rozejrzysz , mam kilku członków rodziny i znajomych co pracują w tych zakładach w rejonie B-c , Wykroty , co to ma być ? Praca ? Chłopie nie pisz że jest inaczej bo tylko się ośmieszasz w oczach tych obywateli co doświadczyli tego wszystkiego. Wyzysk na potęgę , a teraz gdy władza jest za obywatelem to boli Cię ? Jak PO-PSL rządziło to dostałem tylko po kieszeni , co mogli to zabrali , jeszcze trochę i za jaja by łapali bo grosz się kończył. Przestań się upokarzać.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~author niezalogowany
6 maja 2016r. o 21:57
Boletus tak czuje sie zagrozony finansowo ze serwuje sobie wycieczke do stolicy na parade. Pewnie co pare tygodni. Tez bym tak chcial byc zagrozony.

Czekamy na zdjecia z parady. Zapewne blefuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karolina niezalogowany
6 maja 2016r. o 22:47
~pol napisał(a): KOD - to rewolucja tłustych misiów z partii z użyciem lemingów (obywateli) rodem z Wyborczej i TVNu oraz ludzi którzy dla zasady nie znoszą wartości prawicowych, a co za tym idzie - PiSu. proste.
Przecież Schetyna na nagraniu otwarcie walił tekstem, że w autobusy powsadza i przywiezie do Warszawy czy Brukseli. I te baranki po tych słowach w całej Polsce, mimo to zapakują swoje bezmyślne dupska i pojadą skandować przeciw legalnie wybranemu rządowi. brawo.
A na czele KOD - alimenciarz, który własne dzieci ma za nic i nowoczesny bankster, który ma podstawowe braki w wiedzy ogólnej
Patrz za kim idziesz Boletus i nie bądź baran.
Nie wiem czy wytłumaczyć bzdury jakie nie tylko ty wypisujesz na temat KOD-u.Po 1.ostatni marsz PiS-u ,słuchaczy ojca dyrektora,klubów Gazety Polskiej nie był przypadkiem zwożony autokarami z całej Polski? po2.KOD nawet dzisiaj słowami M,Kijowskiego potwierdza,że celem marszu nie jest obalenie legalnie wybranego rządu i parlamentu. po 3."Świnie oderwane od koryta"(akurat nie ty ale w temacie) jak czują się Ci,którzy teraz sa "przy korycie"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 maja 2016r. o 23:00
~ napisał(a): ...
Wyłącz TVN - samodzielne myślenie powinno wrócić po około miesiącu.


Idea wyborna,ale proroctwo może się nie spełnić. Wszystko zależy od stopnia indoktrynacji :D

~WM 83 napisał(a):
...
Mam Ci napisać co mnie dusi ?
...


Kolego WM :) , ścieranie się z Papugą , to tak samo jak walka z wiatrakami. To nie wiatrak tworzy wiatr , tylko jest poruszany przez powiewy propagandy. Przyjmij wyrazy współczucia. Na własne oczy widziałem , jak upada ... wszystko , co Polskie , za sprawą neoliberalnych k.retynów pokroju Bucholtza ( ksywa Balcerowicz ) . A co gorsza , wychodzi mi na to , że nasz forumowy felietonista Boletus , skoro taki obrońca demokracji , to pewnie też zapatrzony w " wolny rynek " ze sztucznie sterowaną podażą pieniądza , co samo w sobie jest absurdem.

Daruj więc sobie głupawe starcia , pogadajmy jak Polak z Polakiem :) Nasza wiedza bierze się z szanowanej przeszłości , nie z bieżącej propagandy :).

Ścierwomedia podały dzisiaj , że w buty po Belce wskoczy Glapiński. Pierwsza myśl , jaka przyszła mi do głowy , po usłyszeniu informacji , była taka ... przecież to już qurwa było ... a mówi się , że dwa razy do tej samej rzeki nie można wleźć.

I kto tu ma dobre intencje ?

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 6:03
~ napisał(a):
… a rzady piskowskie juz kiedys byly i chyba pamietasz jak sie skonczyly ... a historia lubi sie powtarzac

…” zieloną wyspą” PO i PSL :D, po czym PiS powtórnie objął władzę, ale już z większością parlamentarną i Prezydentem RP wywodzącym się z PiS-u, a PO opozycja nie służy, trudno im się odnaleźć w tej roli, PiS to wytrawniejsi gracze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2016r. o 9:03
zabawne że jedna odmiana lemingów pisze do drugiej w ten sposób...

kto jest oryginałem? :D

teraz czytam o kolejnych zmianach w prawie wyborczym,zapewne kolejna ''dobra zmiana' bo...
przezroczyste urny i kamery w lokalach...
a to dobre!...a co z kamerą rejestrującą poczynania ...ów w sali sejmowej?
nadal ''aresztowana'' przez ''superprokuratora'' Zbynia''0'' Z.?

czym sę różni ''leming'' peowców od ''leminga'' od ...ów? :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 9:30
Pis to zaraza która puści Polaków w skarpetkach :P :P :P ,ciekawe co wtedy będą wyznawcy tej sekty pieprzyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza