Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto zatrzyma lemingi?
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 12:35
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~KODziady napisał(a): KODZiady - wynocha do Budy Ruskiej - zabrać ze sobą falco i inne śmieci.

PISowska szmata się odezwała.Zrujnujecie ten biedny Kraj.


Ten biedny kraj? A kto ten kraj wyprzedał za czapkę gruszek? Obejrzyj manifestację KOD-u to zobaczysz większość winowajców.


A skąd mądralo wiesz ile by PIS nakradł jakby nie dostał po 2 latach kopa od społeczeństwa ,PIS rządzi pół roku a ja już jestem stratny kilka tysięcy które latami zbierałem i trzymałem w PKO.Euro będzie po 6 zł wspomniesz moje słowa ale będzie za późno.

Jakiego kopa? Towarzysze w biało-czerwonych krawatach narobili takiej siary że PiS podał się do dymisji. W kolejnych wyborach rudy pinokio naobiecywał takich cudów że głupia młodzież dała się namówić by schować babciom dowód.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 14:15
~ napisał(a): Coś dla was "ciemni ludzie":
"Zestaw antydepresyjny po utracie dziecka. Lek duchowy wydawany bez recepty"
"Lek" przeznaczony jest dla kobiet, które poroniły, dokonały aborcji lub zdecydowały się na zapłodnienie in vitro.

W opakowaniu zamiast tabletek znajdują się... modlitewnik i święty obrazek.

Wystarczy dokupić 1 litr wody święconej - oczywiście do popicia "lekarstwa".


Na liście leków 100% płatnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2016r. o 14:32
a tę wodę ''święconą'' będzie rozlewał ''ojczulek'' Międlar błogosławiąc wiernych odpowiednim gestem...

''pozdrowienia''
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
7 maja 2016r. o 15:19
Żaden plugawy atak na demonstrację KOD nie zniechęci mnie do tej inicjatywy. Dzisiejszy marsz KOD-u w Warszawie był fantastycznym wydarzeniem, gromadzącym coraz więcej uczestników. Brawo KOD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 15:55
POjechał do Warszawy za nieswoje (zresztą wyboru nie miał) zobaczył stolicę, pomachali chorągiewkami, popili... no fajnie było...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 16:06
~Bolesławianin napisał(a): Żaden plugawy atak na demonstrację KOD nie zniechęci mnie do tej inicjatywy. Dzisiejszy marsz KOD-u w Warszawie był fantastycznym wydarzeniem, gromadzącym coraz więcej uczestników. Brawo KOD.


brawo za frekwencje. współczuje liderów, żadnego mądrego zdania nie usłyszałem. ble ble ble kaczyński zły ble ble konie padają ble ble
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 16:07
Należy pamiętać że sympatycy PO to ludzie inteligentni, piękni i bogaci. Któż by taki nie chciał być. Grunt to dobry pomysł na sterowanie ciemną masą. W pewnej mądrej księdze wyczytałem - "po czynach ich poznacie". No to poznałem ich po czynach. Po 25 latach rządów tej sitwy w Polsce zostały polskie tylko lasy (a i te próbowali sprzedać). Większość z nas pracuje na śmieciówkach u zachodnich wyzyskiwaczy za przysłowiową miskę ryżu. Do lekarza specjalisty można się dostać tylko prywatnie. Pobudowali autostrady. Najdroższe na świecie, chyba tylko po to by dorżnąć resztę polskich firm budowlanych, które zbankrutowały podczas realizacji tych inwestycji...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
7 maja 2016r. o 16:08
o dzizes...
to ja myślałem że oglądam manifę ...ów a to KOD?

faktycznie...patrzę teraz na ekran tiwi a tam żadnego ''sukienkowego'' nie widzę ... :D
to musi być jednak KOD :D.... przewidywano około stu tysięcy a przyszło ponad dwieście ?
tylu niezadowolonych?...a co na to prezesik?


3X NIE dla ...ów!! :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego