Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kto zatrzyma lemingi?
~ niezalogowany
7 maja 2016r. o 17:36
~Do: Boleslawianina napisał(a): Jesteś zakodowany czyli zmanipulowany. Szkoda. Może wyjedź z Polski będzie nam lżej odbudowę wszystkiego prowadzić.


Nie mam dobrej wiadomości. Nie zamierzam wyjeżdżać i nie mam obsesji, że wokół ruina i że trzeba wszystko odgruzować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 maja 2016r. o 23:33
~Bolesławianin napisał(a): Żaden plugawy atak na demonstrację KOD nie zniechęci mnie do tej inicjatywy. Dzisiejszy marsz KOD-u w Warszawie był fantastycznym wydarzeniem, gromadzącym coraz więcej uczestników. Brawo KOD.


Pochody pierwszomajowe , swego czasu , też gromadziły zastępy poprawnych politycznie . Z wolnej woli i przekonania , czy z obowiązku , niech historia rozsądzi. Zmianie uległa Trybuna . Drzewiej , na fizycznej , stały kacyki. Dzisiaj ścierwomedia pełnią wirtualną funkcję dla kacyków masowej półinteligencji , której się wydaje , że ma wolny wybór.

~ napisał(a): Należy pamiętać że sympatycy PO to ludzie inteligentni, piękni i bogaci. Któż by taki nie chciał być. Grunt to dobry pomysł na sterowanie ciemną masą. W pewnej mądrej księdze wyczytałem - "po czynach ich poznacie". No to poznałem ich po czynach. Po 25 latach rządów tej sitwy w Polsce zostały polskie tylko lasy (a i te próbowali sprzedać). Większość z nas pracuje na śmieciówkach u zachodnich wyzyskiwaczy za przysłowiową miskę ryżu. Do lekarza specjalisty można się dostać tylko prywatnie. Pobudowali autostrady. Najdroższe na świecie, chyba tylko po to by dorżnąć resztę polskich firm budowlanych, które zbankrutowały podczas realizacji tych inwestycji...


Amen. O rodzimym rolnictwie nie będę już się rozpisywał , aby starych ran nie rozdrapywać . O ile miałbym zastrzeżenia , co do tej inteligencji , to fakt pozostaje faktem ... " po owocach poznajemy " :)

A wracając do definicji standardowego Leminga , Papugo. Jest taka ... - człeczyna , któremu wydaje się , że coś wie.

Codziennie spędzone dziesięć godzin przed pudłem dla i.diotów , dla przykładu perypetie ś.p. Ryśka z Klanu , albo relacja " na żywo " z demonstracji zaKODowanych krętaczy , co to za trzydzieści srebrników zdradzą młodzieńcze ideały i własną matkę , to jeszcze nie jest wiedza Papugo. Wiedzę będziesz miał dopiero wtedy , gdy odpowiesz poprawnie na pytanie , kto steruje Kaczorem. Lemingoza jest równie zabójcza jak rak.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
8 maja 2016r. o 17:24
Ta opozycja dalej liczyć nie umie

po marszu
po -100000
.n -120000
policja 45000
zamiast wyciągnąć średnią barany dodali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 maja 2016r. o 23:49
http://tnij.org/brmy0vd falco

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2016r. o 19:45
Ja to zatrzymam :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 maja 2016r. o 23:06
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=788404621294147&id=578089112325700&_rdr

tylko dla ludzi o mocnych nerwach

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Notak niezalogowany
9 maja 2016r. o 23:10
Ona jest z Bolesławca? Na konkurencji jest na zdjęciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 maja 2016r. o 9:06
~Notak napisał(a): Ona jest z Bolesławca? Na konkurencji jest na zdjęciu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.