Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rhenus logistics

7386
#Coper nieaktywny
28 listopada 2017r. o 14:17
~~mistrz napisał(a): Proszę zająć się pracą, a nie powielaniem wymysłów! Pickerzy - wciąż za dużo błędów!!! Panie pakowaczki (zwłaszcza te ze Lwówka) - na pierwszym miejscu praca, a nie plotki! Dziękuję.


BRAVO PANI "mistrz" ;-)
KONKRETNIE - NA TEMAT!! ;-)[img=1511875036_bmanhgn.gif]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafik niezalogowany
1 grudnia 2017r. o 12:09
Kilkanascie osob ma grafik tak ustalony ze pracuja 2 tyg z rzedu na 1 zmianie lub co gorsze 2 zmiane maja.Ludzie zglaszajcie do inspekcji pracy bo to co sie dzieje juz jest przesada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7386
#Coper nieaktywny
2 grudnia 2017r. o 0:29
~~Grafik napisał(a): Kilkanascie osob ma grafik tak ustalony ze pracuja 2 tyg z rzedu na 1 zmianie lub co gorsze 2 zmiane maja.Ludzie zglaszajcie do inspekcji pracy bo to co sie dzieje juz jest przesada.


WYSTARCZY ZGŁOSIĆ BRYGADZIŚCIE
- A TO WYPROSTUJĄ
- PO CO TEN DEFETYZM ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11839
#Donn nieaktywny
2 grudnia 2017r. o 7:43
~~Grafik napisał(a): Kilkanascie osob ma grafik tak ustalony ze pracuja 2 tyg z rzedu na 1 zmianie lub co gorsze 2 zmiane maja.Ludzie zglaszajcie do inspekcji pracy bo to co sie dzieje juz jest przesada.


Jeżeli jest zachowany 11 godzinny (dobowy) i 35 godzinny (tygodniowy) odpoczynek to wszystko jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~.... niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 9:46
Co niektórym to się nic widać nie chce, a najwięcej mają do powiedzenia. A to ludzie nie fajni, a to grafik, najlepiej siać plotki, opowiadać głupoty, mądrzyć się i być roszczeniowym. A może czas by odpowiedzieć sobie co ty sam masz do zaoferowania swoją osobą, jesteś pracowity, sympatyczny, koleżeński i masz szacunek dla innych? Można zajść daleko w życiu ale nie dzieje się to błyskawicznie, trzeba oprócz marudzenia umieć coś jeszcze. Zamień się z prezesem na tydzień a zobaczysz jak to fajnie, zobaczysz grafik całodobowy, presje psychiczną, praca 7 dni w tygodniu, w domu gościem będziesz, a kasy którą zarobisz nie bedziesz miał czasu wydać i przestanie Cię cieszyć cokolwiek.Zatęsknisz za papierosem z kumplami, za wypadem na ryby,za pracą 8 godzin przy taśmie i nie będzie się komu poskarżyć. Przez 22 lata pracy przeszłem wszystkie szczeble od taśmy do zastępcy prezesa i nadal jestem CZŁOWIEKIEM. Szanuje panie kasjerki w marketach, pieszych na pasach i chodzę z dziećmi do kościoła w niedziele. Zawsze można rozwiazać problem jeśli istnieje trzeba tylko mieć odwagę o nim mówić tam gdzie należy. Pozdrawiam wszystkich którym w życiu chce sie coś robić oprócz narzekania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dawid niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 10:31
Mi grafik odpowiada,a taka jest prawda....jak tylko powiesili grafik,połowie nie pasowało,i chodzili i pajacowali do każdego- a ile masz wolnego,a ile dniówek,a to,a tamto....a bo ja chcę to i to.....ludzie założycie własną firmę i sobie prezesujcie. To jest praca na najniższym szczeblu, rozumiem walczyć o swoje,ale ciągłe narzekanie.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~. niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 11:53
~~Grafik napisał(a): Kilkanascie osob ma grafik tak ustalony ze pracuja 2 tyg z rzedu na 1 zmianie lub co gorsze 2 zmiane maja.Ludzie zglaszajcie do inspekcji pracy bo to co sie dzieje juz jest przesada.


,pracują" ? Którzy tacy pokrzywdzeni tak ciężką pracą? panowie z taśmy, którzy zasypiają na stojąco, czy ci którzy stoją w 6 przy jednym kartonie?, a może ci, którzy chowają się w dokach w kilku?, a może te tępe szlaufy, które zamiast pracą zajmują się plotkami? Połowy z was nawet jakby mi dopłacali, nie wziąłbym do pracy, bo tylko straty przynosicie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 12:26
Tepakiem jestes ty,masz wode w glowie zamiast mozgu,takie komentarze zostaw dla siebie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.