Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Rhenus logistics

~~ niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 12:36
~~. napisał(a):
~~Grafik napisał(a): Kilkanascie osob ma grafik tak ustalony ze pracuja 2 tyg z rzedu na 1 zmianie lub co gorsze 2 zmiane maja.Ludzie zglaszajcie do inspekcji pracy bo to co sie dzieje juz jest przesada.


,pracują" ? Którzy tacy pokrzywdzeni tak ciężką pracą? panowie z taśmy, którzy zasypiają na stojąco, czy ci którzy stoją w 6 przy jednym kartonie?, a może ci, którzy chowają się w dokach w kilku?, a może te tępe szlaufy, które zamiast pracą zajmują się plotkami? Połowy z was nawet jakby mi dopłacali, nie wziąłbym do pracy, bo tylko straty przynosicie.


hoojowy obserwator jesteś, większość z tych ludzi nie lubi bezczynności i woli mieć zajęcie, przynajmniej czas szybciej mija, poza tym myślisz że panowie przy taśmach sami ustawili siebie tam siebie, czy zrobił to może brygadzista?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;0 niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 14:07
~~Ja napisał(a): Tepakiem jestes ty,masz wode w glowie zamiast mozgu,takie komentarze zostaw dla siebie


Z czym masz szlaufie problem? Może kłamie? Jakby was tak kobieta lekkich obyczajow nagrać to tylko nadajecie się do kabaretu, a najlepsze jest to, że macie czelność mieć jakiekolwiek rozczenia.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 14:12
widzę że norma na grudzień wynosi 144h, 13 dni pracujących, który zatem dzień (prócz dwóch świątecznych) jest wolny od pracy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~cr niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 15:57
Aplikowalem na te stanowisko jak dla mnie sie zdawało proste pakowanie i kartony!
bylem na rozmowie i mi dali magazynier prawidziwy i nie mam pojecia oco chodzi?



OPIS OBOWIĄZKÓW: przepakowywanie odzieży, składanie kartonów, szykowanie paczek do wysyłki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7386
#Coper nieaktywny
2 grudnia 2017r. o 16:48
~~ napisał(a): widzę że norma na grudzień wynosi 144h, 13 dni pracujących, który zatem dzień (prócz dwóch świątecznych) jest wolny od pracy?


Ciekawa matematyka:
144 godz = 13 dni pracujących DOBRE?! ;-)

GRUDZIEŃ:
Liczba godzin pracy: 152
Liczba dni pracy: 19
Liczba dni wolnych: 12

+1 dzień wolny za LISTOPAD daje 144 godz. pracy!
POZDRAWIAM[img=1512229689_f9kosu2.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 16:59
pomyliło mi się, zamiast 19 dni napisałem 13, mogłeś się domyślić że to tylko literówka...
ale ok, wyjaśniło się skąd ten dodatkowy jeden dzień wolny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ooooo niezalogowany
2 grudnia 2017r. o 17:12
Do szlaufa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ooooo niezalogowany
3 grudnia 2017r. o 17:41
Czlowieku ogarnij sie,tylko umiesz obrazac,Czemu nie jestes taki cwany w zakladzie,tylko odwazny jestes na forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego