Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Twoje hasło na policyjnych radiowozach
~GargamELKA niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 22:16
I słusznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 czerwca 2016r. o 23:19
~edwk napisał(a): "łaczy nas tylko pała" he he lub .."przytul do piersi Psa ", nie wiem może NAJPIERW TRZEBA ZMIENIĆ MENTALNOŚĆ NIE Policjantów A ICH PRZEŁOŻONYCH Z KASIARZY PRZY DRODZE NA LUDZI SPIESZĄCYCH Z POMOCĄ DRUGIM ........no ale to na pewno nie za kadencji Jaśnie Pana Błaszczaka , komendant główny raczej sie ośmiesza a ludzie zrobią z tego nie poważne żarty najpierw trzeba przywrócić godność Policjantom , jasno określić ich prawa i zakres czynności a nie że on ma sie zastanawiać użyć paralizatora czy peta kiełbasy ha ha ha chory kraj chore pomysły i chora władza .Powodzenia wszystkim zdolnym w wymyślaniu kolejnej głupoty .



Polejcie temu gościowi, bo dobrze prawi. A ja ciekaw jestem przy okazji ile taka akcja oklejania radiowozów hasłami będzie kosztowała. Na podwyżki to nie ma..., ba znalazłyby się w Policji pilniejsze wydatki, ale pewnie znajomy Komendanta Głównego firmę już otworzył i przetarg wygrał na oklejanie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
21 czerwca 2016r. o 23:47
Mam jedno proste pytanie: po co??
Czemu ma służyć ta akcja? Ile będzie kosztować?
Może lepiej zatrudnić jednego policjanta więcej, niż płacić za ch.uja warte akcje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomeek niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 4:34
HWDP wystarczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pborys niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 11:16
Proponuje pomalować wozy policyjne w kolory bolesławieckiego ceramiki. Metoda stempelkowa. Niebieskie wozy już są, tylko białe stemple doprawić, więc koszty niewielkie. I na zwiększenie pensji policjantom starczy. Pana komendanta premie też...a ile ja za ten pomysł dostanę premii?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aga niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 13:06
A czemu ma to służyć?Kto to będzie czytał?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Połykaczka kijanek niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 13:36
Może coś nobilitującego na przykład "Cogito ergo sum" albo "veni vidi vici".
"To se nie vrati" też jest niezłe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gonia niezalogowany
22 czerwca 2016r. o 14:57
Może "AVE BŁASZCZAK" lub co ostatnio modne Radiowóz imieniem "Lecha i Maryi"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.