Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uderzył w samochód, nie udzielił pomocy i uciekł
~eeehhh niezalogowany
12 lipca 2016r. o 21:05
No ponoć miasto monitorowane !!! Na bank gość bez prawka też i dlatego wroty i nawiany pewnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~$ niezalogowany
12 lipca 2016r. o 22:08
A policja taka aktywna ,że napewno żadnej pozytywnej reakcji z ich strony aby wyczaić kto był sprawcą tego zdarzenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lysy niezalogowany
12 lipca 2016r. o 22:42
Kiedyś miałem taką samą sytuację policja ze Złotoryja olala sobie sprawę więc ruszyłem na Wrocław wystarczy sprawdzić zarejstrowane auta i sprawca się znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lysy niezalogowany
12 lipca 2016r. o 22:42
Kiedyś miałem taką samą sytuację policja ze Złotoryja olala sobie sprawę więc ruszyłem na Wrocław wystarczy sprawdzić zarejstrowane auta i sprawca się znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
12 lipca 2016r. o 22:52
a może to Ryży ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
12 lipca 2016r. o 23:09
Niech zgłosi szkodę do ubezpieczeniowego funduszu gwarancyjnego - przy nieznanym sprawcy należy się odszkodowanie za szkody materialne. Może fundusz się włączy w dochodzenie, żeby odzyskać wypłacone poszkodowanemu pieniądze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zdziw niezalogowany
12 lipca 2016r. o 23:16
Mamy taki monitoring (ostatnie akcje z fają wodnąi inne z alko),ze samochód w ciągu dnia powinien jak na dłoni byc widoczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Galanonim niezalogowany
13 lipca 2016r. o 0:00
Ponad rok temu mieliśmy wypadek sprawca zbiegł z miejsca mieliśmy markę model o kolor auta o częściowe numery tablic (stres panika nie dało rady zapamietać ani myślec żeby gdziekolwiek cokolwiek zapisać) policja jak to policja nie wysiliła sie za bardzo koleś uciekał gonili go świadkowie ale udało mu sie spoerniczyc na zamykających sie zaborach ..kamery były monitoring pełna para i co z tego jak niewyraźny i gunwo widać? A z funduszem tak łatwo nie jest bo dopóki nie maja na piśmie noe wypłacają ..ciągają po sadach zadają pytania ma wszystko chcą paragony o zaświadczenia i badz tu człowieku mądrym;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.