Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obchody 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 21:37
A Ty kim jesteś jak nie tolerujesz poglądowy innych patrz w gore!!!!!!!!!!!! :) Dla nie których samo przyjście na uroczystości w koszulce ZAGŁĘBIA stanowi problem.I jak to w tedy jest z tolerancja .A najwięcej w tej dyskusji pisali Ci co nigdy na takich uroczystościach się nie pojawiają .................................................!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 21:46
Nie toleruję idiotów, którzy uważają, że są lepsi od innych z powodu jaśniejszego koloru skóry. Przyznaję się bez bicia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 22:06
Czyli jak Sam napisałeś jesteś IDIOTA :)A do tego po koszulce jesteś wstanie rozpoznać kto kogo lubi jasnowidz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 22:23
~ napisał(a): Czyli jak Sam napisałeś jesteś IDIOTA :)A do tego po koszulce jesteś wstanie rozpoznać kto kogo lubi jasnowidz.


Pochwal się, kto jest Twoim nauczycielem j.polskiego ? Czyja to zasługa, że tak świetnie radzisz sobie z rozumieniem tekstu pisanego ? : )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2016r. o 22:54
Widzisz brakiem argumentów próbujesz zbić na inny trop.A to jest tak kto mieczem wojuje od miecza ginie Panie tolerancyjny ,ale tylko wtedy jak Panu pasuje . :) bycie tolerancyjnym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
5 sierpnia 2016r. o 23:04
Widzisz, gdybyś uważnie czytał, to byś zauważył, że jestem kobietą. Po drugie rozmawiałam z MANSONEM i on napisał, że jest rasistą, niczego nie musiałam się domyślać. Po trzecie nigdzie nie pisałam , że jestem tolerancyjna, nie można być tolerancyjnym wobec głupoty, to prowadzi do nieszczęść. Do kibiców Zagłębia nic nie mam i nigdzie nic na ich temat nie pisałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 0:18
i klasycznie ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
6 sierpnia 2016r. o 0:22
kc napisał(a): Widzisz, gdybyś uważnie czytał, to byś zauważył, że jestem kobietą. Po drugie rozmawiałam z MANSONEM i on napisał, że jest rasistą, niczego nie musiałam się domyślać. Po trzecie nigdzie nie pisałam , że jestem tolerancyjna, nie można być tolerancyjnym wobec głupoty, to prowadzi do nieszczęść. Do kibiców Zagłębia nic nie mam i nigdzie nic na ich temat nie pisałam.



ale jak mozna tolerowar nietolerancje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie